Günter Hujber
Dětská hra
Položka č.: 678Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 03. 2023 11:06
olej, plátno, 1998, 39 x 24 cm, sign. PD Hujber 98, rám
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Dětská hra