-
Karel Müller
(1899-1977)
Zimní ulička
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 12. 2023 16:18
litografie, 1976, 31,5 x 19 cm, sign. PD Karel Müller, a. t., žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Karel Müller
(1899-1977)
3 x Ex libris
Položka č.: 508Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 03. 2023 17:27
3 x lept, rozměry cca 12 x 8 cm, vše signováno, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu
-
Karel Müller
(1899-1977)
U Strahovské brány
Položka č.: 366Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
kolorovaný lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Karel Müller
(1899-1977)
Povoz
Položka č.: 280770Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 16:58
litografie, 22,3 x 15,2 cm, PD značeno na kameni M., Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
PF 1946
Položka č.: 280767Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 16:52
litografie, 1945, 9,3 x 21 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pasáček
Položka č.: 280759Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 16:42
litografie, 13,6 x 11,6 cm, sign. PD na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Pardubické motivy
Položka č.: 280754Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 16:36
litografie, 27,2 x 18,8 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
V sadu
Položka č.: 278908Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 07. 2024 15:28
lept, 32 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Müller
(1899-1977)
Tři kříže
Položka č.: 280760Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 05. 2024 17:22
litografie, 14,1 x 8,9 cm, PD značeno na kameni Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID7**2 Historie příhozu
-
Karel Müller
(1899-1977)
Ze Střeleckého ostrova
Položka č.: 280766Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 02. 2024 16:26
litografie, 21,2 x 15 cm, sign. PD Karel Müller, č. 33/120, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu
-
Karel Müller
(1899-1977)
Vyšehrad
Položka č.: 278903Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:14
lept, 32,5 x 25 cm, sign. PD Karel Müller, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu
-
Karel Müller
(1899-1977)
Růže (Ex Libris Ing. Otakar Hradečný)
Položka č.: 269466Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 07. 02. 2023 22:32
litografie, 6,1 x 4,9 cm, sign. DU Karel Milla, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID5**5 Historie příhozu