Roman Franta
Big Love, no Morality
Položka č.: 281Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
akryl, papír, 2014, 46 x 64,5 cm, PD monogr. R. F., Žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresionismu, pop-artu i americké a evropské malby 80. let. V době studií na AVU umělec projevil zaujetí pro fotografování a začal fotografov…
Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)
Roman Franta
Přátelé
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 250.000 CZK (10.417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 04. 2023 15:00
akryl, plátno, 2005, 135 x 180 cm, sign. vzadu Romant Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze. V tvorbě Romana Franty můžeme cítit vliv abstraktního expresionismu, pop-artu i americké a evropské malby 80. let. V době studií na AVU umělec projevil zaujetí pro fotografování a začal …
Aktuální cena: 250.000 CZK (10.417 €)
Odhadní cena: 300 000 - 350 000 Kč CZK
Roman Franta
Modří brouci
Položka č.: 421Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
litografie, 2009, 37,5 x 54 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 18/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Roman Franta
Zlatí brouci 2
Položka č.: 78Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
DRAŽBA UKONČENA: 03. 11. 2022 15:00
akryl, plátno, 2001, 120 x 130 cm, sign. vzadu Roman Franta, současný pedagog v ateliéru malby Akademie výtvarných umění, absolvent téže. Vystavuje doma i v zahraničí a je známý především svým mimořádně zdařilým cyklem brouků, kteří tvořili širší, komplikované obrazce. Z tohoto cyklu pochází i nabíz…
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Odhadní cena: 140 000 - 200 000 Kč CZK