Václav Kůrka
Položka č.: 288Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 49 x 68,5 cm, sign. PD Kůrka V., rám , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu