Karel Holan
(1893-1953)
U Kampy
Položka č.: 141Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, plátno, 1936, 44,5 x 55 cm, sign. PD K. Holan 36, rám, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)
Karel Holan
(1893-1953)
Zima na vesnici
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
olej, plátno nalepeno na kartonu, 48 x 38 cm, sign. PD K. Holan, rám, vzadu razítko Prověřeno uměleckou komisí svazu výt. umělců, soukromý žák V. Beneše a O. Nejedlého, žák prof. V. Bukovace a M. Pirnera na AVU, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a Sociální skupiny Ho-Ho-Ko-Ko
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)