Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
Kodai Fish
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 05. 2023 15:06
dřevoryt, 1830, 24,3 x 36,5 cm, značeno na pravém okraji, rám, poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Hiroshige Utagawa
(1797-1858)
53 Stations of Tokaido Rd.
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
dřevořez, 1855, 33 x 21,5 cm, značeno LD, rám, papír zejména v horní části poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)