Michal Burget
(1970)
Hřbitov lodí
Položka č.: 301Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 03. 2023 15:00
lept, akvatinta, 2013, 44,5 x 60 cm, sign. PD Burget 13, č. 2/2, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Michal Burget
(1970)
Položka č.: 327Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 02. 2023 15:00
olej, karton, 2019, 59,6 x 80,5 cm, monogr. LD MB 19, rám, zezadu přidělaná lišta na pověšení, spodní rožky nepatrně naražené, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)