Jiří Bouda
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pohled na Hradčany
Položka č.: 278882Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:38
litografie, 1999, 7,7 x 16,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 99, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Lokomotiva 222.0
Položka č.: 278881Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:36
litografie, 2001, 14,8 x 17,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 01, č. 109/170, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vila Šárka na Stražisku
Položka č.: 278879Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:32
litografie, 1999, 11 x 9,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 99, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Emauzy
Položka č.: 278878Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:30
litografie, 1991, 13,8 x 6,9 cm, sign. DU Jiří Bouda 91, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prašná brána
Položka č.: 278876Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:29
litografie, 1992, 13,8 x 8,5 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, č. 29/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Stanování u řeky
Položka č.: 278874Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:22
litografie, 1992, 20,2 x 15,1 cm, sign. PD Jiří Bouda 92, č. 47/150, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 805 CZK (34 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Prostějovská radnice
Položka č.: 278873Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 10. 2023 16:20
litografie, 2002, 18,3 x 15,2 cm, sign. PD Jiří Bouda 02, č. 48/200, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Vyhýbka
Položka č.: 273937Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2023 16:00
litografie, 1995, 15,7 x 11,7 cm, sign. DU Jiří Bouda 95, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Ex Libris Josef Šneidr
Položka č.: 275694Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 22. 05. 2023 18:02
litografie, 1971, 6,5 x 5 cm, sign. DU Jiří Bouda 71, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Exlibris MUDr. Marie Klímková
Položka č.: 270102Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 03. 2023 15:41
litografie, 1977, 6,7 x 5,3 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, Antikvariát Ostrovní, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Šternberk na Moravě
Položka č.: 270036Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2023 18:02
litografie, 2000, 7,3 x 15,2 cm, sign. DU Jiří Bouda 2000, PF 2001, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 455 CZK (19 €)
Poslední dražitel: ID8**2 Historie příhozu
Jiří Bouda
(1934-2015)
Pražský orloj
Položka č.: 268998Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 01. 2023 13:40
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. DU Jiří Bouda, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Bouda
(1934-2015)
Koleje
Položka č.: 268347Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 04. 01. 2023 18:05
litografie, 1978, 12 x 8 cm, sign. DU Jiří Bouda 78, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. K. Svolinského na UMPRUM tamtéž
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)