Strukturální grafika
Položka č.: 268327Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 02. 01. 2023 18:38
strukturální grafika, 1964, 15 x 22,3 cm, sign. DU, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vzpomínka
Položka č.: 262091Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 12. 2022 19:02
lept, akvatinta, 1991, 12,7 x 7,9 cm, sign. PD Andesová 91, č. 75/100, DU Vzpomínka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 170 CZK (8 €)
Pozdrav z Holandska
Položka č.: 245586Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 13. 12. 2022 19:52
dřevoryt, 5,5 x 19 cm, sign. PD, č. 8/17, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Zátiší s citronem a okurkou
Položka č.: 267284Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 11. 2022 21:00
olej, plátno, 44 x 44 cm, sign. PD , rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
Orange Pekoe
Položka č.: 235136Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2022 10:27
litografie, 26,6 x 54 cm, sign. PD Milan Pech(?), v pravém dolním rohumimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
U řeky
Položka č.: 264739Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35
lept, 1965, 21,5 x 29,5 cm, sign. PD, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)