Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 92)
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 21:06
litografie, 1991, 12,2 x 18,6 cm, sign. PD Spytimír Bursík, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 99)
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:08
litografie, 1998, 14,8 x 20,5 cm, sign. DU S. Bursík, č. 84/100, papír uprostřed přeložen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Spytimír Bursík
(1924)
MUDr. Jiří Švejnoha (P. F. 90)
Položka č.: 83Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 12:06
kolorovaná litografie, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU S. Bursík, č. 43/125, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, pražský grafik, průmyslový výtvarník a ilustrátor
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)