Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Most
Položka č.: 479Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2024 19:50
lept, 1964, 8 x 15 cm, sign. DU Knobloch, PF 1965, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Kostel
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 13:35
litografie, 12 x 16 cm, sign. PD Knobloch, p.f. 1966 Josef Voseček, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Gotická katedrála
Položka č.: 242985Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 19:42
litografie, 22,8 x 31,5 cm, sign. DU Knobloch, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohuslav Knobloch
(1924-1998)
Adam a Eva u stromu moudrosti
Položka č.: 267912Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 18:33
litografie, 13,5 x 10 cm, sign. DU Knobloch, Ex Libris, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Vorlíčka a V. Silovského, člen SČUG Hollar, SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)