Kamil Lhoták
Plátěný drak a červený trojboký jehlan
No.: 109Auction price: 1.200.000 CZK (50.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 26. 09. 2024 15:00
olej, plátno, podlepeno, 1964, 23 x 42 cm, sign. LD Kamil Lhoták 64, rám, vzadu napsán název autorem Drak a Jehlan, zatím co v soupise díla uvedno pod názvem:CPlátěný drak a červený trojboký jehlan. Dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější…
Current price: 1.200.000 CZK (50.000 €)
Kamil Lhoták
Partitura (Jan Rychlík)
No.: 108Auction price: 50.000 CZK (2.084 €)
lept, 1953, 11,4 x 16 cm cm, sign. PD Kamil Lhoták, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 50.000 CZK (2.084 €)
Kamil Lhoták
Fréres Lissac
No.: 107Auction price: 8.000 CZK (334 €)
litografie, 1948, 22,5 x 30,8 cm, sign. PD Kamil Lhoták 48, pařížský motiv, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Kamil Lhoták
Letadlo
No.: 94Auction price: 14.000 CZK (584 €)
tuš, papír, 1987, 18 x 14,5 cm, sign. PD Kamil Lhoták 87, rám, dílo významného českého malíře, grafika a ilustrátora, člena Skupiny 42, jenž patří mezi nejznámější osobnosti českého umění II. poloviny 20. století. Originalita Lhotákovy osobitě poetické malby je založena na básnickém pohledu. Věrná v…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Kamil Lhoták
Postava Aničky zezadu
No.: 93Auction price: 4.400 CZK (184 €)
Current price: 4.400 CZK (184 €)
Kamil Lhoták
Postava Aničky shrbená
No.: 92Auction price: 4.400 CZK (184 €)
tuš, papír, 1962, 15,3 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 148, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Kamil Lhoták
Postava Aničky z boku
No.: 91Auction price: 4.400 CZK (184 €)
tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 138, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Kamil Lhoták
Přístaviště
No.: 34Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 18. 12. 2023 17:36
lept, 2009, 8 x 10,2 cm, sign. PD Kamil Lhoták II. 9, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
Kamil Lhoták
Rytíř
No.: 803Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:14
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Kamil Lhoták
Tygr žere domorodce / Tygr zblízka
No.: 802Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 03. 2023 13:10
Current price: 200 CZK (9 €)
Kamil Lhoták
Anička from the side on a chair
No.: 44Auction price: 3.600 CZK (150 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2023 15:00
ink, paper, 1962, 15,3 x 10,8 cm, signed lower/right Kamil Lhoták 1962, no. 53, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Kamil Lhoták
PF 1988
No.: 637Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:28
litografie, 1987, 10,5 x 14,5 cm, PD monogr. K. L., the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Kamil Lhoták
PF 84
No.: 636Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:27
litografie, 1983, 12 x 8,5 cm, sign. PD K. Lhoták 83, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
PF 89
No.: 635Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 22:26
litografie, 1988, 10,7 x 15,7 cm, sign. LD K. Lhoták, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 400 CZK (17 €)
Kamil Lhoták
Letiště
No.: 228Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:30
Current price: 6.501 CZK (271 €)
Kamil Lhoták
P.F. 1966
No.: 229Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:29
Current price: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
Muž na velocipédu
No.: 244Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 01. 2023 10:28
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**9 History of bids
Kamil Lhoták
Kužel a automobil
No.: 129Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:20
suchá jehla, 1978, 9 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 6.001 CZK (251 €)
Last auctioneer: ID1**6 History of bids
Kamil Lhoták
Dvě ilustrace
No.: 128Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 01. 2023 16:13
2x lept, 1972, 5 x 3,5/ 5 x 3,5 cm, vše sign. PD K. Lhoták 72, rám, č. 38/150, 57/150, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Kamil Lhoták
Machine landscape I.
No.: 189Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 20. 12. 2022 11:08
dry needle, 1946, 15,9 x 24,8 cm, later print from the original plate from 1995, limited edition of 12 pieces, attached certificate of authenticity Antikvariát Křenek, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: ID4**0 History of bids
Kamil Lhoták
Jablko
No.: 772Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 12:51
litografie, 3,4 x 5 cm, monogr. PD KL, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Kamil Lhoták
A bottle of Londine
No.: 41Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
serigraphy, 1982, 12 x 9,5 cm, monogr. lower/right K.L., marked in stone PD Kamil Lhoták 82, folded paper at the top edge, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Kamil Lhoták
Bike by the shed
No.: 40Auction price: 1.000 CZK (42 €)
lithography, 9,3 x 7,2 cm, sign. lower/right K. Lhoták, lower left corner slightly bent, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Kamil Lhoták
Fireside chats
No.: 40Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 11. 2022 16:39
line drawing, white, paper, 1981, 10 x 10 cm, illustration by Kamil Lhoták, appendix to the newspaper PRÁCE 14/03/1981, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Estimate: 8 000 - 10 000 Kč CZK
Kamil Lhoták
Alfred Jarry: Nadsamec
No.: 461Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, podpis na titulní stránce a ilustrace K. Lhoták, překlad J. Zaorálek, doslov L. Kundera, Odeon, Praha 1968, plátěná s obálkou, obálka na hřbetu a rohu poškozená, lehce zkosený hřbet, jinak stav dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association …
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Kamil Lhoták
Korespondence s Dr. Ivanem Hrdinou
No.: 389Auction price: 500 CZK (21 €)
dopis, 30 x 21 cm, strojopis podepsaný Kamilem Lhotákem, papír natržen, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**5 History of bids
Kamil Lhoták
Kamil Bednář: Odila
No.: 443Auction price: 500 CZK (21 €)
kniha s podpisem, podp. na tit. listě, il. a vazba K. Lhoták, vyd. Supraphon, Praha, 1976, ed. Lyra Pragensis, pův. clkžn. vazba, 152s., výborný stav, Aantiqari.at Radhošťská, , the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
Kamil Lhoták
Karel Hlaváček: Pařížská nároží
No.: 315Auction price: 8.500 CZK (355 €)
bibliofilie, 8x sign. litografie K. Lhoták, vydal S.Č.U.G. Hollar, Praha 1958, 16 s., brož, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member of The Umelecka beseda, The Hollar Association of Czech Graphic Artists, Skupina 42
Current price: 8.500 CZK (355 €)
Kamil Lhoták
A. Branald: Dary a nezdary - vzpomínka na Kamila Lhotáka
No.: 336Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, lept z původní originální desky Kamila Lhotáka, podpis v tiráži A. Branald, obálka, úprava a podpis v tiráži M. Dyrynk, tisk Pavel Dřímal, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1997, pův. brož, 22s., losinský ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member …
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
Kamil Lhoták
Karel Sýs: Jan Neruda v Paříži
No.: 338Auction price: 500 CZK (21 €)
bibliofilie, 3x lept - frontispis a 2 ilustrace v textu a podpis v tiráži K. Lhoták, podpis v tiráži K. Sýs, úprava J. Týfa, doslov Fr. Dvořák, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1977, volné listy v obálce, nestr. (8), ruční papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the member …
Current price: 500 CZK (21 €)