Karel Hruška
(1930-1945)
Na koni II
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:10
litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu