-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ryba s tváří ženy
Položka č.: 181Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:12
litografie, 5 x 6 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Na procházce na břehu moře
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:09
dřevoryt, 23,7 x 16 cm, sign. PD C. Bouda, mírně zažloutlý a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jana Reinerová
(1946)
Bertramka (boční vchod)
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:39
litografie, 18,7 x 11,2 cm, sign. DU Jana Reinerová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Vilém Plocek
(1905-2001)
Ilustrace k básni J. Préverta
Položka č.: 175Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:37
kombinovaná technika, 1980, 23 x 19 cm, sign. PD Pocek 1980, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák prof. J. Bendy a F. Tichého, člen spolku Purkyně, SVU Mánes
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Pubertální spor o pomeranč aneb tři šneci
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 18:19
akryl, tuš, karton, 33 x 45,2 cm, na zadní straně značeno razítkem autora, při okrajích mimo kresbu mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Jean Effel
(1908-1982)
Gravitace
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:40
litografie, 16 x 14 cm, značeno PD v tisku jean effel, dole text: C´est la plus belle des valses d´amour…, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Portrét Magdy Šachové
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:37
litografie, 32,4 x 26,9 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 55/60, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Hommage a mon pére (Autoportrét)
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:36
litografie, 33 x 23,5 cm, sign. PD Milena Dvořáková, 103/150, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Noční píseň
Položka č.: 136Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:20
koláž, papír, 15,5 x 15 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Svatopluk Machar
(1921-2003)
Královna
Položka č.: 155Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:07
dřevěná socha, podstavec, 1970, v. 87 cm, značeno ze spoda SM 70 a S. Machar Brandýs n. L. , Žák prof. J. Wagnera na VŠUP v Praze, člen SČVU. Tvořil převážně ze starého z jezer vybagrovaného dřeva. Autor interiérových plastik, expresivních ženských postav, ptáků a ryb. Také tvůrce drobných šperků, p…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Žena krajina
Položka č.: 137Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:04
koláž, papír, 14,5 x 10 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Úplněk
Položka č.: 138Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:03
koláž, papír, 17 x 12 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Miroslav Horníček
(1918-2003)
Velká voda
Položka č.: 139Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 17:02
koláž, papír, 15,5 x 23,5 cm, pasparta, měřen výřez pasparty, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.655 CZK (111 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Plavčík kuřák
Položka č.: 143Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:55
koláž, akvarel, tuš, papír, 1986, 21,2 x 29,3 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý 86, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Příprava večeře
Položka č.: 140Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:55
koláž, akvarel, tuš, papír, 21 x 26,5 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: Už se vaří!, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Uklouznutí na banánu
Položka č.: 147Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
koláž, akvarel, tuš, papír, 25 x 35,4 cm, sign. na zadní straně Michal Hrdý, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)
Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Nejlepší pokrejvač
Položka č.: 144Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
koláž, akvarel, tuš, papír, 1996, 20 x 27,8 cm, sign. PD Michal Hrdý, text: To je zdejší nejlepší pokrejvač. Dokonce má krycí jméno!, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Olbram Zoubek
(1926-2017)
Juda (a Thámar)
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:51
zlacený reliéfní tisk, 14,5 x 15 cm, sign. PD Olbram Zoubek, autorský tisk, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Wagnera, člen skupiny Trasa, UVU, Umělecké besedy
Aktuální cena: 14.008 CZK (584 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
-
Michal Hrdý
(1959-2003)
Paul McCartney v hospodě
Položka č.: 146Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:49
koláž, akvarel, tuš, papír, 1990, 26 x 28,8 cm, sign. Na zadní straně Michal Hrdý 90, text: Nezlobte se, pane McCartney, je pozdě a partaje si stěžujou!, lehce ohlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední umělecko-průmyslové škole sklářské v Železném Brodě
Aktuální cena: 2.555 CZK (107 €)
Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu
-
Milada Sukdoláková
(1956)
Maska města
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:37
lept, 30,2 x 23 cm, sign. PD Sukdoláková, 18/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: ID7**8 Historie příhozu
-
Jaroslav Róna
(1957)
Rodina před myslivnou
Položka č.: 48Vyvolávací cena: 4.200 CZK (175 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:27
lept, 1982, 20,5 x 26,5 cm, sign. PD JRóna 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
Odhadní cena: 6 000 - 8 000 Kč CZK
-
Jaroslav Róna
(1957)
Pokoj s černou stěnou
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:26
lept, 1983, 21,5 x 29,7 cm, sign. PD JRóna 83, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SOŠV v Praze, žák prof. S. Libenského na VŠUP tamtéž, člen Staré party, zakládající člen skupiny Tvrdohlaví
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID3**2 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Kužel a automobil
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:20
suchá jehla, 1978, 9 x 16 cm, sign. PD Kamil Lhoták 78, rám, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 6.001 CZK (251 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
-
Kamil Lhoták
(1912-1990)
Dvě ilustrace
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:13
2x lept, 1972, 5 x 3,5/ 5 x 3,5 cm, vše sign. PD K. Lhoták 72, rám, č. 38/150, 57/150, Antikvariát Dlážděná, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**3 Historie příhozu
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Milenci
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:09
litografie, 16 x 10 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu
-
Tomáš Hřivnáč
(1959)
První šíp I.
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 16:04
suchá jehla, 2021, 26 x 18,2 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2021, č. 12/30 I., Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Josef Jícha
(1943)
Plzeňské divadlo
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:28
litografie, 1975, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Jícha 75, č. 90/200
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu
-
Jiří Altman
(1942)
Býk, Portrét muže
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:26
2x dřevořez, 1984, 5 x 5,5; 18,5 x 13,5 cm, sign. PD Jiří Altman, č. 57/100
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Jiří Altman
(1942)
My darling
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:25
dřevoryt, 1983, 19,5 x 15,5 cm, sign. PD Jiří Altman 83
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Karel Hruška
(1930-1945)
Na koni II
Položka č.: 671Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 20. 12. 2022 19:10
litografie, 17 x 11 cm, sign. PD K. Hruška 80, č. 14/120
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: ID3**8 Historie příhozu