Josef Lehoučka
(1923-1999)
Náhlá květina
Položka č.: 161Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:26
lept, 1989, 12,1 x 15,4 cm, sign. PD Josef Lehoučka, PF 1989, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID7**7 Historie příhozu
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Zpráva o vertikálním řádu
Položka č.: 215Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:25
lept, 1994, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD J. Lehoučka 94, PF 1995, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Čas dělení
Položka č.: 159Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
lept, 1987, 19,6 x 13 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1987, PF 1988, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Josef Lehoučka
(1923-1999)
Sen a skutečnost
Položka č.: 160Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:24
lept, 1991, 13,8 x 16,2 cm, sign. PD Josef Lehoučka 1991, PF 1992, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Tichého na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Máj 57
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Ota Janeček
Šťastné prasátko
Položka č.: 212Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:19
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1966
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:17
dřevoryt, 1966, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Novoročenka Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
P.F. 1965
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:15
dřevoryt, 1965, 15 x 11 cm, sign. PD Florian, Helena a Jaroslav Knytlovi, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Tři králové
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:14
dřevoryt, 1966, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Zdraví a toužený klid do roku 1966 Blochovi z Počátek, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Kočár
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:13
dřevoryt, 1964, 11 x 15,5 cm, sign. PD Florian, Rodina Blochova, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Michael Florian
(1911-1984)
Psík
Položka č.: 227Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:12
dřevoryt, 1964, 15,5 x 11 cm, sign. PD Florian, Jaroslav Knytl, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Míla Doleželová
(1922-1993)
PF 1965
Položka č.: 258Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:09
dřevoryt, 1964, 14,7 x 9,6 cm, podpis autorky na protější stránce, zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Viktor Stretti
(1910-1960)
Václavské náměstí 21. XII. 1918
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2023 10:04
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Vik
Položka č.: 345Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:31
dřevoryt, 1923, 43 x 54,5 cm, sign. PD Vík, značeno LD v desce VIK 23, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**7 Historie příhozu
Konstantin Bušek
(1861-1938)
V Podolí
Položka č.: 338Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:24
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Konst. Bušek, Antikvariát Dlážděná, vyučil se v dílně svého otce řezbáře Petra Buška (1824-1894)
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Zdeněk Raiser
Tři unavená děvčata
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 20:17
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: ID4**4 Historie příhozu
Jiří Suchý
William Shakespeare
Položka č.: 306Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:52
litografie, 33,5 x 24 cm, sign. PD Jiří Suchý, pasparta, č. 62/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Petr Ptáček
Dodge
Položka č.: 302Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:48
litografie, 2022, 27 x 39,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2022, č. 8/80, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Štěpán Mareš
(1972)
O Tytypánovi
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 19:07
kombinovaná technika, papír, 1999 - 2000, dva samostatné papíry, každý 42 x 29,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Kompozice IV.
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:35
serigrafie, 64 x 45 cm, sign. PD Eugen Weidlich, při dolním okraji mimo tiskmírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu
Eugen Weidlich
(1916-1983)
Červenomodrá kompozice
Položka č.: 228Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:34
serigrafie, 1971, 64 x 45 cm, sign. DU Eugen Weidlich 1971, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen tvůrčí skupiny Plakát a SČUG Hollar
Oldřich Kulhánek
Svatý Václav
Položka č.: 209Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:15
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID8**7 Historie příhozu
Jiří Chadima
Svatá rodina
Položka č.: 205Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:11
litografie, 1944, 15 x 10,3 cm, sign. PD Jiří Chadima 44, č. 2/15, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického na Státní grafické škole v Praze a prof. Fišárka na VŠUP tamtéž, člen skupiny Radar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu
Tomáš Hřivnáč
Deméter
Položka č.: 195Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:01
suchá jehla, 2014, 20,5 x 14,8 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2014, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na SUPŠ v Praze
Aktuální cena: 2.700 CZK (113 €)
Tomáš Hřivnáč
Athéna
Položka č.: 194Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 06. 01. 2024 18:00
Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)
Ex libris Jany Zavadilové
Položka č.: 193Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:21
litografie, 1960, 7,5 x 10,1 cm, sign. UN Liesler 1960, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu
Václav Kiml
(1928-2001)
Znamení
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:18
lept, 1986, 8 x 7,1 cm, sign. DU V. Kiml 86, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Václav Kiml
(1928-2001)
Kostelík
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:17
suchá jehla, 1983, 9,7 x 7,2 cm, sign. PD V. Kiml 83, č. 15/35, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Václav Kiml
(1928-2001)
Drak
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:16
suchá jehla, 1985, 11,5 x 8,8 cm, sign. PD V. Kiml 85, č. 22/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Jiří John
(1923-1972)
Akt dívky
Položka č.: 186Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:15
litografie, 1958, 13,5 x 8,5 cm, sign. PD J. John 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Kaplického, člen UB 12, Umělecké besedy a SČUG
Ludmila Jiřincová
Štědrovečerní motiv
Položka č.: 179Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 05. 01. 2023 19:14
lept, 1968, 5,5 x 8 cm, sign. PD L. Jiřincová, při horním okraji natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)