Jaroslav Šámal
(1914-1988)
Diptych
Položka č.: 1030Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 17:09
2x litografie, 80. léta, 8 x 18; 11 x 7 cm, sign. PD Jar. Šámal, studium na Škole kreslení a malování Mánesa v Praze, žák prof. O. Nejedlého a M. Holého na AVU tamtéž
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)