Vratislav Ševčík
V baru
Položka č.: 988Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 09. 12. 2022 16:27
litografie, 1978, 40,5 x 29,5 cm, sign. PD V. Ševčík 1978, č. 5/16
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)