Jan Brabec
Náměstí
No.: 918Auction price: 150 CZK (7 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 15:17
akvarel, tuš, papír, 1924, 18 x 25 cm, sign. LD Jan Brabec 1924, rám
Current price: 450 CZK (19 €)
Last auctioneer: ID7**0 History of bids
Náměstí
Current price: 450 CZK (19 €)