Kamil Lhoták
Postava Aničky se skloněnou hlavou
Položka č.: 273643Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)
DRAŽBA UKONČENA: 17. 04. 2023 10:13
tuš, papír, 1962, 15,4 x 10,7 cm, sign. PD Kamil Lhoták 62, č. 140, Anička, které chyběla část levé paže, se na kresbách objevuje v mnoha různých podobách. Jako obyčejná zralá žena, erotická múza nebo mladé děvče až lolitovského charakteru. Pro Kamila Lhotáka šlo o jednu z osudových žen jeho života.…
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Kamil Lhoták
Kouřící lahev
Položka č.: 268427Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 23. 01. 2023 09:09
litografie, 1982, 12 x 8 cm, sign. DU. K. Lhoták 82, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)