• Emil Pitter

    (1887-1943)

    Zápas

    Položka č.: 242478

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:46

    dřevoryt, 11,5 x 15,8 cm, pod tiskem na papíru nalepen štítek: Emil Pitter: Zápas (Původní dřevoryt), příloha Veraikonu 1926, mírně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Pouzar

    (1952)

    Tištěná fotografie s podpisem

    Položka č.: 282554

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:47

    tisk, 21 x 15 cm, podpis J. Pouzara, bývalý československý hokejový útočník, trojnásobný vítěz Stanley Cupu s týmem Edmonton Oilers, Foto Lev Stein, lehce opotřebeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Arthur Jiři von Ramberg

    (1819-1875)

    Turandot

    Položka č.: 246856

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:48

    kolorovaná mědirytina, 16,6 x 12,2 cm, značeno PD G. Jaquemot gest.; LD A. v. Ramberg gez., zažloutlý papír z drobnými tečkami, na pravém okraji papíru tmavší skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Holubice

    Položka č.: 262109

    Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:49

    suchá jehla, 15,8 x 20 cm, sign. DU Rolčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění ve Zlíně, žák prof. J. Baucha a A. Pelce na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 120 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • E. Scriven

    Frederick II.

    Položka č.: 242940

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:50

    mědirytina, 12,7 x 10 cm, značeno DU Engraved by Scriven from the original by Carlo Vanloo, zašlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Skřivánek

    Polní květina

    Položka č.: 281235

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:51

    litografie, 1988, 38 x 14 cm, sign DU, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Starková

    (1945)

    Karlův most

    Položka č.: 259248

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:52

    litografie, 11,8 x 12 cm, sign. PD Olga Starková, a.t., DU p. Čemrové, papír nepatrně ušpiněn, na okrajích (mimo tisk) papír pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Marcel Stecker

    (1924-2011)

    Bez názvu

    Položka č.: 254294

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:53

    tisk, plakát, 2011, 99 x 70 cm, vydáno u příležitosti výstavy v Ateliéru Josefa Sudka, 2001, náklad 200 ks , Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ctirad Stehlík

    (1938-2003)

    Klobouk

    Položka č.: 206131

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:54

    litografie, 1983, 6,2 x 11,3 cm, sign. DU Ctirad Stehlík 83, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium u prof. B. Dobiáše st. na SUPŠ keramické v Bechyni, žák prof. K. Součka a L. Čepeláka na AVU

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Radič - Osada Žďár

    Položka č.: 219350

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:55

    rudka, papír, 33 x 43 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Na stadióně

    Položka č.: 218492

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:56

    rudka, papír, 1953, 38 x 54 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno autorem, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Thomson

    Cuvier

    Položka č.: 246873

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:57

    mědirytina, 13,9 x 10,6 cm, značeno DU Engraved by J. Thomson from an original Drawing in the possesion of the Baroness Cuvier at Paris, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joseph Trentsensky

    (1793-1839)

    Bataillen - Stücke

    Položka č.: 243174

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:58

    kamenorytina, 20,3 x 34,7 cm, č. 10, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • více autorů

    Podpisy cyklistů týmu Inter Bratislava

    Položka č.: 282555

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:59

    kalendář, 1976, 19,5 x 47,5 cm, 10 x podpis na kalendáři pro rok 1976 a 1977, foto L. Bielik, několikrát přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Woodman

    Cardinal Richelieu

    Položka č.: 267250

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:00

    mědirytina, 12,6 x 10,1 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman, mírně zažloutlý papír, LN při okraji papíru hnědá skvrna, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Woodman

    Bossuet

    Položka č.: 242939

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 18:01

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno DU Engraved by R. Woodman from the original Pioture by H. Higand in the Collection of the Institute of France, papír mírně zašpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook