Josef Jambor
(1887-1964)
Chaloupka
Položka č.: 259Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 08. 12. 2022 15:00
akvarel, papír, 1950, 29,5 x 40 cm, sign. LD Jambor 1950, rám, žák prof. Loukoty, M. Švabinského
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)