Cyril Bouda
Cyril Bouda
Čert v láhvi
Položka č.: 280689Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 02. 2024 15:08
litografie, 24 x 16 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278918Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 01. 2024 16:32
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278921Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:56
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278920Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:54
18x litografie, různé velikosti cm, vše sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278919Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:52
15x dřevoryt, různé velikosti cm, 14x sign. C Bouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Cyril Bouda
Exlibris
Položka č.: 278917Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:48
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Cyril Bouda
Položka č.: 278885Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 16:00
litografie, 18,2 x 13,4 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: ID5**7 Historie příhozu
Cyril Bouda
Novoměstská radnice
Položka č.: 278884Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 21. 11. 2023 15:58
litografie, 24,7 x 14,2 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Cyril Bouda
Noty
Položka č.: 278943Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
DRAŽBA UKONČENA: 12. 10. 2023 18:02
litografie, 1958, 16 x 10,5 cm, sign. PD C. Bouda, PF 1959, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu
Cyril Bouda
Na Karlově mostě
Položka č.: 217504Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
DRAŽBA UKONČENA: 16. 01. 2023 14:31
litografie, 1961, 28,5 x 20,2 cm, sign. PD C Bouda, DU značeno na kameni CB 1961, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)