Pavel Körber
(1862-1925)Pražský knihkupec, ilustrátor, kaligraf. Vydával pragensie, vlastivědné publikace, turistické průvodce a pohlednice.
Pavel Körber
(1862-1925)
Múza
Položka č.: 298Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 26. 09. 2024 15:00
tuš, běloba, papír, 25 x 30,5 cm, sign. LD Körber, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Körber
(1862-1925)
Jaro
Položka č.: 297Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Pavel Körber
(1862-1925)
V. Hálek: Večerní písně
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 24. 11. 2022 15:00
kniha, clpl. nakladatelská vazba se černostříbrnou kresbou a zlaceným písmem, návrh vazby a portrét autora ve frontispisu P. Körber, ilustrace v textu A. Liebscher, K.V. Muttich, F. Slabý, K. Štapfer, J. Ulrich a P. Körber, stříbrná ořízka, vazbu provedli Vilka a Karásek, vydal I.L. Kober, Praha 19…
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)