Dívka s míčem
Položka č.: 249630Vyvolávací cena: 120 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 01. 2023 20:40
litografie, 1979, 17,5 x 9,7 cm, sign. DU Liesler 79, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 120 CZK (5 €)
Mušličková Madona
Položka č.: 249633Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 15. 11. 2022 20:56
litografie, 1986, 16,6 x 8,3 cm, sign. DU Liesler 86, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu