• Antonín Kroča

    Položka č.: 283397

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:13

    kombinovaná technika, 2002, 93 x 61 cm, sign. PD, v rámu

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Jiří Votruba

    NobodyListen (raper)

    Položka č.: 283398

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:14

    akryl na plátně, 2011, 35 x 25 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Jiří Votruba

    Cartoon

    Položka č.: 283399

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:15

    akryl na plátně, 2022, 30 x 30 cm, sign. vzadu

  • Vlastimil Bareš

    Strom

    Položka č.: 283400

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:16

    olej na sololitu, 40 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Kytice, džbán

    Položka č.: 283401

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:17

    akryl na plátně, 30 x 22 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Kostel Sv. Jakuba, Kutná Hora I

    Položka č.: 283402

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:18

    akryl na plátně, 70 x 50 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Kostel Sv. Jakuba, Kutná Hora II

    Položka č.: 283403

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:19

    akryl na plátně, 30 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Chrám sv. Barbory – pověst

    Položka č.: 283404

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:20

    akryl na plátně, 43 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Chrám sv. Barbory I

    Položka č.: 283405

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:21

    akryl na plátně, 40 x 40 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Chrám Svaté Barbory II

    Položka č.: 283406

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:22

    akryl na plátně, 48 x 71 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Šultysova ulice, Morový sloup – situace z roku 1918

    Položka č.: 283407

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:23

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Vladimír Císař

    Podzimní cesta lesem

    Položka č.: 283408

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:24

    akryl na plátně, 40 x 30 cm, sign. PD

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Elen Kudrová

    bez názvu

    Položka č.: 283409

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:25

    suchá jehla, 43 x 32 | 29 x 23 cm, sign. !

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lenka Svobodová

    Iris

    Položka č.: 283410

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:26

    kombinovaná technika, 2019, 39 x 48 | 20 x 30 cm, sign. LD , v rámu pod sklem

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Lenka Svobodová

    Kůň v džungli

    Položka č.: 283411

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:27

    kombinovaná technika, 2019, 35 x 44 | 20 x 30 cm, sign. LD , v rámu pod sklem

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Leoš Suchan

    Studie baroka I

    Položka č.: 283412

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:28

    olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu

  • Leoš Suchan

    Studie baroka II

    Položka č.: 283413

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:29

  • Ladislav Vlna

    Eva

    Položka č.: 283414

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:30

    metalurgická malba na ocelové desce, 2022, 110 x 90 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Ladislav Vlna

    Doctor Manhattan on Mars

    Položka č.: 283415

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:31

    patinovaný beton, 2023, v. 53 x š. 47 x h. 27 cm, sign. na straně

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Ladislav Vlna

    Citadela

    Položka č.: 283416

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:32

    patinované betonové sousoší, 2020, v. 55 x š. 23 x h. 23 cm, sign. vzadu,

  • Matyáš Chochola

    X-Rays Cocktail Edition

    Položka č.: 283417

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:33

    tyčové sklo, akrylátová pryskyřice, 2018, Ø 30, v. 70 cm, sign. s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • Josef Achrer

    Hledání úkrytu č. 5/II/VI

    Položka č.: 283418

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:34

    fotogram, bromostříbrný papír, 2022, 73 x 57 cm, sign. vzadu, v rámu

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

  • Josef Achrer

    Exposure No. 23

    Položka č.: 283419

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:35

    fotogram, bromostříbrný papír celoplošně nalepený na 4mm dibondové desce, pod antireflexním sklem se 75% UV filtrem, 2020, 153,5 x 108 cm, sign. vzadu, v dubovém kazetovém rámu

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Soulad

    Položka č.: 283420

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:36

    litografie, 2003, 93 x 69 cm, sign. PD, v rámu

  • Oldřich Kulhánek

    Speciální dialog č. 2 aneb pocta Adrianu de Vries

    Položka č.: 283421

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:37

    litografie, 2000, 110 x 85 cm, sign. PD, v rámu

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola č. 2

    Položka č.: 283422

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:38

    litografie, 2000, 104 x 79 cm, sign. PD, v rámu

  • Klára Stodolová

    Jabloňová větvička v misce

    Položka č.: 283423

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:39

    akvarel, 2022, 50 x 70 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Robert Černohlávek

    Galaxie

    Položka č.: 283424

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:40

    digitální fotografie na rubové straně plexi ve vysokém lesku, 2018, 100 x 100 cm, sign. vzadu, s dílem jde certifikát, v rámu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Ing. Pavel Pavel

    Moai z ostrova Rapa Nui – malá

    Položka č.: 283425

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:41

    replika sochy z Velikonočního ostrova; železobeton; socha moai 250 kg, klobouk pukao 30 kg; převoz sochy ze Strakonic a odborná instalace na vlastní náklady vydražitele, 2022, v. 139 cm, sign. značka vzadu, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Pavel Trnka

    Milující srdce

    Položka č.: 283426

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:42

    rovnoramenný trojúhelník, optické křišťálové sklo, světle zelené a růžové sklo (broušené, lepené, pískované, proleštěné – matné sklo), 2023, 15 x 20 x 14 cm, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)