Antonín Kroča
Položka č.: 283397Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:13
kombinovaná technika, 2002, 93 x 61 cm, sign. PD, v rámu
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Jiří Votruba
NobodyListen (raper)
Položka č.: 283398Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:14
akryl na plátně, 2011, 35 x 25 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Votruba
Cartoon
Položka č.: 283399Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:15
akryl na plátně, 2022, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Vlastimil Bareš
Strom
Položka č.: 283400Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:16
olej na sololitu, 40 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Kytice, džbán
Položka č.: 283401Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:17
akryl na plátně, 30 x 22 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Kostel Sv. Jakuba, Kutná Hora I
Položka č.: 283402Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:18
akryl na plátně, 70 x 50 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Kostel Sv. Jakuba, Kutná Hora II
Položka č.: 283403Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:19
akryl na plátně, 30 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Chrám sv. Barbory – pověst
Položka č.: 283404Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:20
akryl na plátně, 43 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Chrám sv. Barbory I
Položka č.: 283405Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:21
akryl na plátně, 40 x 40 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Chrám Svaté Barbory II
Položka č.: 283406Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:22
akryl na plátně, 48 x 71 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Šultysova ulice, Morový sloup – situace z roku 1918
Položka č.: 283407Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:23
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Podzimní cesta lesem
Položka č.: 283408Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:24
akryl na plátně, 40 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Elen Kudrová
bez názvu
Položka č.: 283409Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:25
suchá jehla, 43 x 32 | 29 x 23 cm, sign. !
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lenka Svobodová
Iris
Položka č.: 283410Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:26
kombinovaná technika, 2019, 39 x 48 | 20 x 30 cm, sign. LD , v rámu pod sklem
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lenka Svobodová
Kůň v džungli
Položka č.: 283411Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:27
kombinovaná technika, 2019, 35 x 44 | 20 x 30 cm, sign. LD , v rámu pod sklem
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Leoš Suchan
Studie baroka I
Položka č.: 283412Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:28
olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu
Leoš Suchan
Studie baroka II
Položka č.: 283413Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:29
Ladislav Vlna
Eva
Položka č.: 283414Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:30
metalurgická malba na ocelové desce, 2022, 110 x 90 cm, sign. LD
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Ladislav Vlna
Doctor Manhattan on Mars
Položka č.: 283415Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:31
patinovaný beton, 2023, v. 53 x š. 47 x h. 27 cm, sign. na straně
Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)
Ladislav Vlna
Citadela
Položka č.: 283416Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:32
patinované betonové sousoší, 2020, v. 55 x š. 23 x h. 23 cm, sign. vzadu,
Matyáš Chochola
X-Rays Cocktail Edition
Položka č.: 283417Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:33
tyčové sklo, akrylátová pryskyřice, 2018, Ø 30, v. 70 cm, sign. s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Josef Achrer
Hledání úkrytu č. 5/II/VI
Položka č.: 283418Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:34
fotogram, bromostříbrný papír, 2022, 73 x 57 cm, sign. vzadu, v rámu
Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)
Josef Achrer
Exposure No. 23
Položka č.: 283419Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:35
fotogram, bromostříbrný papír celoplošně nalepený na 4mm dibondové desce, pod antireflexním sklem se 75% UV filtrem, 2020, 153,5 x 108 cm, sign. vzadu, v dubovém kazetovém rámu
Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)
Oldřich Kulhánek
Soulad
Položka č.: 283420Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:36
litografie, 2003, 93 x 69 cm, sign. PD, v rámu
Oldřich Kulhánek
Speciální dialog č. 2 aneb pocta Adrianu de Vries
Položka č.: 283421Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:37
litografie, 2000, 110 x 85 cm, sign. PD, v rámu
Oldřich Kulhánek
Parabola č. 2
Položka č.: 283422Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:38
litografie, 2000, 104 x 79 cm, sign. PD, v rámu
Klára Stodolová
Jabloňová větvička v misce
Položka č.: 283423Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:39
akvarel, 2022, 50 x 70 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Robert Černohlávek
Galaxie
Položka č.: 283424Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:40
digitální fotografie na rubové straně plexi ve vysokém lesku, 2018, 100 x 100 cm, sign. vzadu, s dílem jde certifikát, v rámu
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Ing. Pavel Pavel
Moai z ostrova Rapa Nui – malá
Položka č.: 283425Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:41
replika sochy z Velikonočního ostrova; železobeton; socha moai 250 kg, klobouk pukao 30 kg; převoz sochy ze Strakonic a odborná instalace na vlastní náklady vydražitele, 2022, v. 139 cm, sign. značka vzadu, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)
Pavel Trnka
Milující srdce
Položka č.: 283426Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:42
rovnoramenný trojúhelník, optické křišťálové sklo, světle zelené a růžové sklo (broušené, lepené, pískované, proleštěné – matné sklo), 2023, 15 x 20 x 14 cm, s dílem jde certifikát
Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)