• Ladislav Vlna

    Eva

    Položka č.: 283414

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:30

    metalurgická malba na ocelové desce, 2022, 110 x 90 cm, sign. LD

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

  • Ladislav Vlna

    Doctor Manhattan on Mars

    Položka č.: 283415

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.875 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:31

    patinovaný beton, 2023, v. 53 x š. 47 x h. 27 cm, sign. na straně

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.875 €)

  • Ladislav Vlna

    Citadela

    Položka č.: 283416

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:32

    patinované betonové sousoší, 2020, v. 55 x š. 23 x h. 23 cm, sign. vzadu,

  • Matyáš Chochola

    X-Rays Cocktail Edition

    Položka č.: 283417

    Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:33

    tyčové sklo, akrylátová pryskyřice, 2018, Ø 30, v. 70 cm, sign. s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)

  • Josef Achrer

    Hledání úkrytu č. 5/II/VI

    Položka č.: 283418

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.667 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:34

    fotogram, bromostříbrný papír, 2022, 73 x 57 cm, sign. vzadu, v rámu

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.667 €)

  • Josef Achrer

    Exposure No. 23

    Položka č.: 283419

    Vyvolávací cena: 180.000 CZK (7.500 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:35

    fotogram, bromostříbrný papír celoplošně nalepený na 4mm dibondové desce, pod antireflexním sklem se 75% UV filtrem, 2020, 153,5 x 108 cm, sign. vzadu, v dubovém kazetovém rámu

    Aktuální cena: 180.000 CZK (7.500 €)

  • Oldřich Kulhánek

    Soulad

    Položka č.: 283420

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:36

    litografie, 2003, 93 x 69 cm, sign. PD, v rámu

  • Oldřich Kulhánek

    Speciální dialog č. 2 aneb pocta Adrianu de Vries

    Položka č.: 283421

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:37

    litografie, 2000, 110 x 85 cm, sign. PD, v rámu

  • Oldřich Kulhánek

    Parabola č. 2

    Položka č.: 283422

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:38

    litografie, 2000, 104 x 79 cm, sign. PD, v rámu

  • Klára Stodolová

    Jabloňová větvička v misce

    Položka č.: 283423

    Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:39

    akvarel, 2022, 50 x 70 cm, sign. vzadu

    Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)

  • Robert Černohlávek

    Galaxie

    Položka č.: 283424

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:40

    digitální fotografie na rubové straně plexi ve vysokém lesku, 2018, 100 x 100 cm, sign. vzadu, s dílem jde certifikát, v rámu

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)

  • Ing. Pavel Pavel

    Moai z ostrova Rapa Nui – malá

    Položka č.: 283425

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:41

    replika sochy z Velikonočního ostrova; železobeton; socha moai 250 kg, klobouk pukao 30 kg; převoz sochy ze Strakonic a odborná instalace na vlastní náklady vydražitele, 2022, v. 139 cm, sign. značka vzadu, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Pavel Trnka

    Milující srdce

    Položka č.: 283426

    Vyvolávací cena: 50.000 CZK (2.084 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:42

    rovnoramenný trojúhelník, optické křišťálové sklo, světle zelené a růžové sklo (broušené, lepené, pískované, proleštěné – matné sklo), 2023, 15 x 20 x 14 cm, s dílem jde certifikát

    Aktuální cena: 50.000 CZK (2.084 €)

  • Pavel Trnka

    skulptura z cyklu Spectrum

    Položka č.: 283427

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:43

    barevné olovnaté sklo; broušené, lepené, leštěné, 2020, v. 10 x š. 10 x h. 10 cm, sign. s dílem jde certifikát

  • Daniel Ignác Trubač

    Sv.Cecílie

    Položka č.: 283428

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:44

    bronzová socha vytvořená metodou lití na ztracený voskový model, 2019, 22 x 8 cm, sign. dole

  • Lucie Mösr

    Vzdušný vír

    Položka č.: 283429

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:45

    kombinovaná technika na plátně, 2021, 84,5 x 84,5 cm, sign. vzadu, v rámu

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Ukrajinská pošta

    Ruskij korabľ, idi na chuj

    Položka č.: 283430

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:46

    ikonické ukrajinské poštovní známky, 2022, 24 ks cm

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Radomír Surma

    Ofélie

    Položka č.: 283431

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:47

    přírodní uhel a pastel na syntetickém vláknitém papíře, 2021, 100 x 70 cm, sign. UD, v autorsky patinovaném rámu pod sklem

  • Radomír Surma

    Malá mořská víla

    Položka č.: 283432

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:48

    přírodní uhel a pastel na hnědém papíře, 2022, 70 x 100 cm, sign. LD, v autorsky patinovaném rámu pod sklem

  • Bohumil Eliáš jr.

    Stavba

    Položka č.: 283433

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:49

    broušené, malované, lepené sklo, 2019, v. 26 x š. 26 x h. 19 cm, sign. PD

  • Patrik Hábl

    Západ slunce podle Caspara Davida Friedricha

    Položka č.: 283434

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:50

    akryl na plátně, 1993–1994, 24 x 30 cm, sign. vzadu, VI/VI

  • Leoš Suchan

    Dialog

    Položka č.: 283435

    Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:51

    akryl a olej na plátně, 2023, 80 x 120 cm, sign. vzadu, 41/100

    Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)

  • Ivana Šrámková & Michal Machat

    Kohout

    Položka č.: 283436

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:52

    hutní sklo , 2004, Ø 25, v. 60 cm, sign. dole, 20/100

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • Iva Fola

    Ptáci

    Položka č.: 283437

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:53

    akryl na sololitu, 2021, 70 x 100 cm, sign. LD, 22/100

  • Pavel Sukdolák

    Žlutá spirála

    Položka č.: 283438

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:54

    barevný lept na papíře, 2021, 18,5 x 12 cm, sign. PD, v rámu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Pavel Sukdolák

    Pole II

    Položka č.: 283439

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:55

    barevný lept na papíře, 29 x 23 cm, sign. PD

  • Pavel Sukdolák

    Jepice

    Položka č.: 283440

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:56

    barevný lept na papíře, 30 x 25 cm, sign. PD

  • Igor Hlavinka

    tryptich: Tři hory (Japonské Alpy – Pouť krkonošská I – Pouť krkonošská II)

    Položka č.: 283441

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:57

    olejomalba, akryl na papíře , 3 obrazy 40,5 x 30,5 cm, sign. PD, 3x v rámu

  • Özlem Akin

    The witching hour

    Položka č.: 283442

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:58

    kombinovaná technika, objekt má vlastní osvětlení na baterie, v místnosti lze najít drobná překvapení... , 2018, v. 14 x š. 19 x h. 8 cm, sign. vzadu

  • Özlem Akin

    Nephele

    Položka č.: 283443

    Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:59

    kombinovaná technika, objekt má vlastní osvětlení na baterie, v knížce je signatura autorky, v kabelce jsou drobná překvapení... , 2018, Ø 38, v. 40 cm, sign. v knížce