Marek Slavík
Neuděláš nic II
Položka č.: 283384Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:00
akryl a olej na plátně , 2010, 120 x 170 cm, sign. PD
Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)
Klára Stodolová
Květ lesa
Položka č.: 283385Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:01
akvarel na hedvábí a na papíře, 2016, 75 x 66 cm, sign. vzadu , na rámu
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Veronika Jelenová
Burleska – soubor exlibris
Položka č.: 283386Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:02
soubor 11 ks, různé rozměry v obálce, barevné litografie (tisk z kamene), 2020–2021, v orig. obálce 10,5 x 17,5 cm, sign. PD
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Yitty Kampak
Surya (Slunce)
Položka č.: 283387Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:03
suchý pastel na papíře; Nesetkali se ve správný okamžik. Portrét muže, který se s přáteli vydal na dlouhou cestu, aby našel své Slunce, a ona v dálce sama hledá svoje Světlo. (komentář autorky), 2009, 50 x 65 cm, sign. LD
Lucie Mösr
Imperfectus
Položka č.: 283388Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:04
kombinovaná technika, 2021, 130 x 80 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Pavel Dvorský
Nosorožec srstnatý I
Položka č.: 283389Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:05
dvoubarevná litografie, 2014, 58 x 75 cm, sign. PD , 5/30
Pavel Dvorský
Nosorožec srstnatý II
Položka č.: 283390Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:06
dvoubarevná litografie, 2014, 58 x 75 cm, sign. PD , 4/30
Jakub Stretti
Madona
Položka č.: 283391Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:07
akryl na plátně , 2011, 110 x 80 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Gabriel Urbánek
fotografie vázy prof. Vladimíra Kopeckého pro společnost Lasvit
Položka č.: 283392Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:08
digitální tisk na hliníkové desce, 2020, 65 x 50 cm, sign. vzadu
Ondřej Trnka
3235 B
Položka č.: 283393Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:09
kresba mikrotužkou, 2022, 84 x 59 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Ondřej Trnka
3235 C
Položka č.: 283394Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:10
kresba tužkou, 2017, 50 x 70 cm, sign. vzadu
Ondřej Trnka
bez názvu
Položka č.: 283395Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:11
hlubotisk, kresba vrtačkou, 2014, 29 x 29 cm, sign. PD
Aktuální cena: 750 CZK (32 €)
Petr Zlamal
bez názvu
Položka č.: 283396Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:12
olej, křída na plátně, 2021, 81 x 100 cm, sign. PD
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Antonín Kroča
Položka č.: 283397Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:13
kombinovaná technika, 2002, 93 x 61 cm, sign. PD, v rámu
Jiří Votruba
NobodyListen (raper)
Položka č.: 283398Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:14
akryl na plátně, 2011, 35 x 25 cm, sign. vzadu
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Jiří Votruba
Cartoon
Položka č.: 283399Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:15
akryl na plátně, 2022, 30 x 30 cm, sign. vzadu
Vlastimil Bareš
Strom
Položka č.: 283400Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:16
olej na sololitu, 40 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Kytice, džbán
Položka č.: 283401Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:17
akryl na plátně, 30 x 22 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Kostel Sv. Jakuba, Kutná Hora I
Položka č.: 283402Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:18
akryl na plátně, 70 x 50 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Kostel Sv. Jakuba, Kutná Hora II
Položka č.: 283403Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:19
akryl na plátně, 30 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Chrám sv. Barbory – pověst
Položka č.: 283404Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:20
akryl na plátně, 43 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Chrám sv. Barbory I
Položka č.: 283405Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:21
akryl na plátně, 40 x 40 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Chrám Svaté Barbory II
Položka č.: 283406Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:22
akryl na plátně, 48 x 71 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Šultysova ulice, Morový sloup – situace z roku 1918
Položka č.: 283407Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:23
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladimír Císař
Podzimní cesta lesem
Položka č.: 283408Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:24
akryl na plátně, 40 x 30 cm, sign. PD
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Elen Kudrová
bez názvu
Položka č.: 283409Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:25
suchá jehla, 43 x 32 | 29 x 23 cm, sign. !
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lenka Svobodová
Iris
Položka č.: 283410Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:26
kombinovaná technika, 2019, 39 x 48 | 20 x 30 cm, sign. LD , v rámu pod sklem
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Lenka Svobodová
Kůň v džungli
Položka č.: 283411Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:27
kombinovaná technika, 2019, 35 x 44 | 20 x 30 cm, sign. LD , v rámu pod sklem
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Leoš Suchan
Studie baroka I
Položka č.: 283412Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:28
olej a akryl na plátně, 2017, 40 x 40 cm, sign. vzadu
Leoš Suchan
Studie baroka II
Položka č.: 283413Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
Plánované ukončení: 05. 01. 2025 17:29