Zuzana Nováčková
(1945-2020)
Šelmy
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:00
lept, 17 x 24,5 cm, sign. PD Nováčková, autorský tisk
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Vladimír Bidlo
(1926-1997)
Singapore
Položka č.: 2Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:01
lept, 1971, 17 x 25 cm, sign. PD Bidlo, autorský tisk
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zdenek Bugáň
Babie leto
Položka č.: 3Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:02
lept, 1988, 10 x 13 cm, sign. PD Bugáň 1988, soukromý žák J. Bubáka
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu
Věra Zahradníková
PF 1987, PF 1985
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:03
2 x lept, 1986, 1984, 7 x 5,5; 10,5 x 4,5 cm, sign. PD Věra Zahradníková, č. 31/80; a. t.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Vladímír Tesař
(1924-2008)
Strojky
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:04
suchá jehla, kombinovavaná technika, 12,5 x 11,5 cm, sign. PD V. Tesař 81, a. t. , studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Adéla Matasová
Dlaň
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:05
lept, 1979, 21,5 x 15,5 cm, sign. PD Adéla Matasová 79, č. 52/60, žákyně prof. V. Sychry a A. Paderlíka na AVU v Praze, členka Umělecké besedy, Volného sdružení Tolerance a SČUG Hollar
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Karel Müller
(1899-1977)
Triptych
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:06
kresby, litografie, suchá jehla, 7,5 x 11; 8 x 5; 5 x 3,5 cm, vše signováno, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jan Bauch
(1898-1995)
Portréty
Položka č.: 8Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:07
1x litografie, 1x dřevoryt, 1988, 17 x 13; 15,5 x 10 cm, sign. PD Jan Bauch, č. 10/24, žák prof. E. Dítěte a V. H. Brunnera na UMPRUM v Praze, prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Helena Wernischová
Citace z Rembrandta
Položka č.: 9Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:08
lept, 29,5 x 19 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Vladimír Bedřich Soukup
(1926-2004)
Blondýnka
Položka č.: 10Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:09
litografie, 1978, 33,5 x 18 cm, sign. PD Soukup 76, autorský tisk, žák prof. K. Müllera na Státní grafické škole v Praze, poté V. Pokorného a R. Beneše na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Eva Janíčková
Létající balón
Položka č.: 11Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:10
lept, 1976, 21 x 13,5 cm, sign. PD E. Janíčková, č. 115/150
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jana Kasalová
(1974)
Triptych
Položka č.: 12Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:11
3 x lept, 1980, vše cca 11 x 9 cm, sign. PD J. Kasalová, č. 9/20; č. 6/20, č. 4/20
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Zdeněk Veselý
(1933-2016)
Hrdina
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:12
suchá jehla, 1988, 31x 23 cm, sign. PD Zdeněk Veselý 88, a.t.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jindřich Walla
Konvolut tří grafický listů
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:13
2 x suchá jehla, 1x litografie, 1984, 1984, 1986, vše ca 9,5 x 6 cm, vše sign. PD Walla, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Helena Wernischová
Citace z Rembrandta
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:14
lept, 29,5 x 19,5 cm, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných umělců-malířů
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
J. Kašpar
Položka č.: 16Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:15
litografie, 1976, 11 x 15 cm, sign. DU, č. 18/60
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
J. Kašpar
Představení
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:16
litografie, 23 x 16 cm, sign. DU
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jan Rambousek
(1895-1976)
Sklizeň
Položka č.: 18Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:17
dřevoryt, 16 x 13 cm, sign. PD Jan Rambousek, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Karel Beneš
Položka č.: 19Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:18
litografie, 1985, 19,5 x 18,5 cm, sign. DU K. Beneš 85, č. 54/80
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jindřich Mahelka
(1919-1990)
Přívoz na Berounce
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:20
lept, 1952, 11 x 15 cm, sign. PD Mahelka 52, studium na grafické škole v Pardubicích, žák prof. I. Kulece na Ukrajinské akademii výtvarných umění v Praze, žák prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Bohumil Máca
Šur
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:21
lept, 1994, 14 x 10 cm, sign. PD Bohumil Máca 94, č. 194/200
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Jelínek
Můj strýc
Položka č.: 23Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:22
kombinovaná technika, akvarel, papír, 1893, 13 x 13,5 cm, sign. LD Jelínek
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Kornelie Němečková
Ptáci
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:23
koláž, papír, 19 x 16 cm, žákyně J. Jašky a J. Blažka na Uměleckoprůmyslové škole ve Zlíně a na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Zdeněk Mézl
Museum
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:24
dřevoryt, 13 x 9 cm, sign. PD Zd. Mézl, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Milan Bauer
30 let Semaforu
Položka č.: 26Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:25
lept, 10 x 10 cm, sign. DU Milan Bauer, a. t., studium na střední průmyslové škole keramické
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Pálek
V pozadí
Položka č.: 27Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:26
lept, 1987, 19,5 x 14,5 cm, sign. DU J. Pálek 1987, a. t., studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Pálek
Zády
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:27
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Pálek
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:28
lept, 1985, 26,5 x 17,5 cm, sign. PD Pálek J. 85, a. t., studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Pálek
Polibek
Položka č.: 30Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:29
lept, 1987, 19,5 x 14 cm, sign. DU J. Pálek 1987, a.t., studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Jiří Pálek
Položka č.: 31Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 12. 2024 11:30
lept, 1989, 22,5 x 19 cm, sign. DU J. Pálek 89, a.t., studium na SUPŠ v Praze, člen Sdružení pražských výtvarných umělců - malířů
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)