• Maxmilián Švabinský

    (1873-1962)

    Slunečnice a vrba

    Položka č.: 282328

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:26

    litografie, 1952, 18,3 x 12,4 cm, sign. PD MŠvabinský, lehce zažloutlý papír, skvrna na papíře , Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1960

    Položka č.: 282329

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:28

    litografie, 1959, 17,1 x 10,6 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1959

    Položka č.: 282330

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:30

    litografie, 1958, 17,2 x 10,5 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1966

    Položka č.: 282331

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:32

    litografie, 1967, 10,5 x 15,8 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Rybáři

    Položka č.: 282332

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:34

    lept, 1929, 11,2 x 8,3 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Podobizna nakladatele Václava Petra

    Položka č.: 282333

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:36

    lept, 9,5 x 6 cm, sign. PD C.Bouda, č. 14/18, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Žebráci

    Položka č.: 282334

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:38

    lept, 13,3 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1971

    Položka č.: 282335

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:40

    tuš, papír, 9,5 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Hrad Pecka

    Položka č.: 282336

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:42

    litografie, 10,5 x 16,1 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1949

    Položka č.: 282337

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:44

    litografie, 1948, 14,5 x 10 cm, monogr. PD na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    Milenci

    Položka č.: 282338

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:46

    litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Bouda

    (1901-1984)

    PF 1967

    Položka č.: 282339

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:48

    litografie, 1966, 9,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Dívka

    Položka č.: 282340

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:50

    litografie, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Milenci

    Položka č.: 282341

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:52

    litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dagmar Berková

    (1922-2002)

    Závodník a dívka s balónky

    Položka č.: 282342

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:54

    litografie, 1971, 17,7 x 7,2 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Bednárik

    (1938)

    Exlibris

    Položka č.: 282343

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:56

    lept, 1998, 12,8 x 8,2 cm, sign. PD L. Bednárik 98, č. 72/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leo Bednárik

    (1938)

    Exlibris

    Položka č.: 282344

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:58

    lept, 14,9 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 98/100, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Nekolný

    Na koupališti

    Položka č.: 282345

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:00

    pero, papír, 1960, 26 x 19 cm, sign. PD Nekolný Václ., Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Milada Kazdová

    (1911-2001)

    Dívka

    Položka č.: 282346

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:02

    litografie, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Otava

    (1950)

    Motýli

    Položka č.: 282347

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:04

    lept, 1986, 10,7 x 19,3 cm, sign. PD Jan Otava 1986, č. 47/150, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emanuel Ranný

    (1943)

    Pole

    Položka č.: 282348

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:06

    suchá jehla, 14,8 x11,5 cm, sign. DU Emm. Ranný, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Ondrušková - Wünschová

    (1940)

    Dívka

    Položka č.: 282349

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:08

    litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    PF 1973

    Položka č.: 282350

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:10

    litografie, 1972, 19,5 x 19 cm, sign. PD V. Junek 72, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Otakar Štáfl

    (1884-1945)

    Kozorožec

    Položka č.: 282351

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:12

    dřevoryt, 13,9 x 9,3 cm, sign. PD O. Štáfl, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Středomořská vesnička

    Položka č.: 282352

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:14

    dřevoryt, 13,7 x 11,6 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Mlýn

    Položka č.: 282353

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:16

    lept, 1988, 13,7 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 88, č. 110/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Ostrovy

    Položka č.: 282354

    Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:18

    lept, 13,7 x 11,8 cm, sign. DU J. Pileček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 550 CZK (23 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Srdce

    Položka č.: 282355

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:20

    lept, 1990, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Pileček 90, č. 3/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Orel

    Položka č.: 282356

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:22

    lept, 1986, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Pileček 86, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Nakladatelství Bonaventura 1990 - 2000

    Položka č.: 282357

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:24

    lept, 2000, 14,5 x 9,4 cm, sign. PD J. Pileček 2000, č. 101/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook