auction history

  • Jiří Slíva

    Už jsi mě četl?

    No.: 41

    Auction price: 5.800 CZK (242 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:40

    litografie, 42 x 31 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 23/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.800 CZK (242 €)

    Last auctioneer: ID7**9 History of bids

  • Jiří Slíva

    Bohemian Pride

    No.: 33

    Auction price: 5.500 CZK (230 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:32

    litografie, 30 x 40,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 22/40, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 6.500 CZK (271 €)

  • Jiří Slíva

    Ceci n est pas

    No.: 31

    Auction price: 10.000 CZK (417 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:30

    kresba, 28,7 x 39,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10.000 CZK (417 €)

    Last auctioneer: ID5**7 History of bids

  • Jiří Slíva

    Republique Kafkasque

    No.: 26

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:25

    kresba, akvarel, 2018, 25,5 x 19 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

  • Jiří Slíva

    Normal Genial

    No.: 19

    Auction price: 55.000 CZK (2.292 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:18

    akryl, plátno, 50 x 39,5 cm, sign. PD Slíva, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 55.000 CZK (2.292 €)

    Last auctioneer: ID4**5 History of bids

  • Jiří Slíva

    Franz Kafka kouká z vln

    No.: 11

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:10

    lept, 28,6 x 23,2 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 13/60, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.000 CZK (209 €)

    Last auctioneer: ID6**9 History of bids

  • Jiří Slíva

    Kafka, Golem, Švejk

    No.: 7

    Auction price: 4.900 CZK (205 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:06

    litografie , 25 x 33 cm, sign. DU Jiří Slíva, rám, č. 26/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.900 CZK (205 €)

  • Jiří Slíva

    Úplněkafka

    No.: 6

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:05

    litografie , 42,8 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 6/45, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.500 CZK (230 €)

  • Jiří Slíva

    Kafka-Sky Prague Hommage á Magritte

    No.: 5

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:04

    litografie , 43 x 31,8 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 5/45, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

  • Jiří Slíva

    I dreamed I was Kafka

    No.: 2

    Auction price: 5.600 CZK (234 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:01

    litografie, 32 x 42,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, rám, č. 8/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 5.600 CZK (234 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Jiří Slíva

    Franz Kafka Blues

    No.: 1

    Auction price: 4.800 CZK (200 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 21. 08. 2024 20:00

    litografie, 32 x 26,5 cm, sign. PD Jiří Slíva , rám, č. 9/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 4.800 CZK (200 €)

  • Karel Filip

    (1884-?)

    Na Střele z jara

    No.: 22

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 08. 2024 17:21

    uhel, papír, 20 x 29,9 cm, sign. PD Filip, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID1**8 History of bids

  • Zbyněk Kočí

    PF76

    No.: 26

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2024 17:55

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Zbyněk Kočí

    Čtení novin

    No.: 15

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2024 17:44

    tuš, papír, 1975, 24 x 25 cm, sign. PD Zbyněk K., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk K., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID7**5 History of bids

  • Zbyněk Kočí

    Do kopce

    No.: 5

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2024 17:34

    akvarel, tuš, papír, 1975, 33 x 22,5 cm, sign. PU ZK., podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, popsané, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Zbyněk Kočí

    Specialita

    No.: 2

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 08. 2024 17:31

    akvarel, tuš, papír, 1975, 30 x 32 cm, sign. PD Zbyněk K. 75, text:…Naše specialita?... Čekal jsem na obsluhu přes půl hodiny viďte… No tak to by byla ta nejznámější…, podepsáno s věnováním: Vojtovi srdečně Zbyněk Kočí, potrhané, popsané tužkou, ohnuté rohy, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID2*** History of bids

  • Záboj Bohuslav Kuľhavý

    (1937-2023)

    Noc

    No.: 212

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 18:31

    olej, karton, 1974, 23 x 23 cm, sign. LD ZKuľhavý, rám, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: ID2**0 History of bids

  • Otto Wols

    (1913-1951)

    No.: 93

    AUCTION IS TERMINATED: 25. 06. 2024 16:32

    suchá jehla, 10 x 12,2 cm

    Mladý Törless

    No.: 687

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:36

    filmový plakát, 85x29,5cm, 1967, r. V. Schlöndorff, stopa po přeložení, mírně opotřebené okraje, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID6**7 History of bids

    Atentát

    No.: 686

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:35

    filmový plakát, 85x29,5cm, 1965, r. J. Sequens, stopy po přeložení, mírně opotřebené růžky, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Gabriela

    No.: 685

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:34

    filmový plakát, 81,5x29cm, 1969, r. M.J. Krňanský, přeložen, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Vyzvání k tanci

    No.: 684

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:33

    filmový plakát, 83x29cm, 1956 (rok výroby filmu), r. G. Kelly, přeložený, bez vady, pěkný stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Zálesák

    No.: 683

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:32

    filmový plakát, 83x28,5cm, 1968, r. S. Hayers, v místě přeložení nepatrná trhlinka, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Svatba jako řemen

    No.: 682

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:31

    filmový plakát, 86x30cm, 1967, r. J. Krejčík, přeložen, při horním okraji mírné trhlinky, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Bílí vlci

    No.: 680

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:29

    filmový plakát, 85x30cm, 1970, r. K. Petzold, v místě přeložení trhlinky, jinak velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Jarní vody

    No.: 679

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:28

    filmový plakát, 84x30cm, 1968, r. V. Krška, přeložený, velmi dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Blázen z laboratoře 4

    No.: 678

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 20:27

    filmový plakát, 83x29cm, 1969, r. J. Bernard, přeložený, jinak dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Piano

    No.: 650

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 19:59

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Campion, 1993, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

    Misery nechce zemřít

    No.: 649

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 19:58

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. R. Reiner, 1990, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**2 History of bids

    Nejasná zpráva o konci světa

    No.: 646

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 06. 2024 19:55

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1997, r. J. Jakubisko, velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 150 CZK (7 €)