-
Josef Koudelka
(1938)
Alfred de Musset: Lorenzaccio
Položka č.: 255Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:14
bromostříbrná fotografie, přelom 60. a 70. let, 30 x 24,5 cm, na zadní straně razítko Copyright Josef Koudelka Praha 3 Pospíšilova 4 Czechoslovakia, Divadlo za branou, režie O. Krejča, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Weiss
Pivo, víno, slivovice - havarie - nemocnice
Položka č.: 254Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:13
osvětový plakát, 1959, 28,5 x 82 cm, značeno LD Weiss, Vydal Ústřední ústav zdravotní osvěty Praha 1959, při okrajích mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
.
Plakát pivovaru Löwenbräu-Baienfurt
Položka č.: 253Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:12
plakát, litografie, 89 x 48,5 cm, rám, plakát k dnes již neexistujícímu pivovaru v městě Baienfurt poblíž Ravensburgu v Bavorsku. Pivovar byl založen v roce 1775 a ukončil svou činnost v roce 1975. Plakát vznikl přibližně v roce 1910 a je provedený v dobovém secesním duchu, přeloženo
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eugene de Kermadec
(1899-1976)
Galerie Louise Leiris
Položka č.: 252Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:11
litografický plakát k výstavě, 1957, 68 x 49,5 cm, značenp PD MOURLOT - PARIS, plakát k výstavě 29. listopadu - 21. prosince 1957, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marino Marini
(1901-1980)
Jahrhunderthalle Bilder aus seinem Atelier
Položka č.: 251Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:10
plakát k výstavě, 1980, 70 x 50 cm, plakát k výstavě Obrazy z ateliéru 14. září - 19. října 1980, plakát nalepen na kartonu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
André Masson
(1896-1987)
Galerie Louise Leiris 80 dessins 1992 - 1960
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:09
litografický plakát k výstavě, 1960, 67 x 48,5 cm, značeno DU MOURLOT - IMP, plakát k výstavě 80-ti kreseb André Massona 26. října - 26. listopadu 1960, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Children #1903
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:08
kolorovaná fotografie, 38,3 x 30,2 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Saudek
(1935)
Sestry (Sisters #852/2)
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 28.000 CZK (1.167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:07
kolorovaná fotografie, 40,5 x 29,7 cm, sign. PD Jan Saudek, dole popsáno autorem, shlédnuto a ověřeno autorem, český umělecký fotograf, malíř a spisovatel. Patří mezi nejznámější české umělecké fotografy. Jeho práce ovlivnila celosvětovou fotografii. Jedním z příkladů je jeho originální nápad vyfoti…
Aktuální cena: 28.000 CZK (1.167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Těhotná
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:05
bromostříbrný kontakt, 90. léta, 39,7 x 30,3 cm, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1524, autorova raná práce, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Reichmann
(1908-1991)
Arboglyfy
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:04
bromostříbrná fotografie, 1978, 40 x 30 cm, sign. na zadní straně Vilém Reichmann, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, člen skupiny RA, DOFO a Q
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Michal Macků
(1963)
Uhlotisk
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:03
uhlotisk, kolem roku 2000, 23 x 29 cm, sign. PD Mmacků, PD slepotiskové razítko Michal Macků, rám, č. 6/1, Michal Macků se narodil 17. dubna 1963 v Bruntále. Studoval na Fakultě technologické Polytechnického institutu v Brně a následně dokončil Institut umělecké fotografie v Praze v roce 1989. Je zn…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Igor Malijevský
(1970)
Brána, Budapešť 2006
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:02
autorská bromostříbrná zvětšenina na matném papíře, tónováno selenem, 2006, 43,5 x 55 cm, sign. PD monogr., ediční číslo 1/3, autorské razítko na rubu
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Letní lidé
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:01
bromostříbrná fotografie, 1968-1990, 26,5 x 36,5 cm, sign. na zadní straně František Dostál, papírová pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy (Miroslav Paleček)
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 19:00
bromostříbrná fotografie, 37,5 x 27 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Bez názvu
Položka č.: 240Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:59
bromostříbrná fotografie, 27 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Praha - Vyšehrad
Položka č.: 239Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:58
bromostříbrná fotografie, 27,5 x 37,5 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
Položka č.: 238Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:57
bromostříbrná fotografie, 26 x 36 cm, sign. a popsáno na zadní straně, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední průmyslové škole strojnické v Praze, člen fotoskupiny Město a Svazu českých fotografů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Wena Wona
Marylin
Položka č.: 237Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:56
serigrafie, 2023, 43,5 x 32 cm, sign. PD Wona Wena 2023, č. 19/100
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Karpaš
(1951)
Mosty
Položka č.: 236Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:55
lept, kombinovaná technika, papír, 1993, 72,7 x 45,7 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 5/20, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko III
Položka č.: 235Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:54
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dieter Eckert
(1942)
Toskánsko II
Položka č.: 234Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:53
litografie, 53,5 x 75 cm, sign. PD D. Eckert, č. 92/99
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986 )
Sonet bez názvu
Položka č.: 233Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:52
litografie, 46,6 x 30,2 cm, sign. LD KSvolinský, rám, č. 17/200, vodoznak Lyra Pragensis, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jitka Bezúrová
(1958)
Očami vplávalo do mňa detstvo
Položka č.: 232Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:51
lept, 1987, 32,3 x 24,3 cm, sign. PD J. Bezúrová 1987, rám, č. 8/18, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Scarlet Nikolská
(1949)
Rybář
Položka č.: 230Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:49
lept, akvatinta, 1993, 23,8 x 17,8 cm, sign. DU Scarlet Nikolská 1993, č. 3/29, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrzej Pietsch
(1932-2010)
Krakov
Položka č.: 229Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:48
lept, 1965, 36,3 x 104 cm, rám, č. 11/30, Lept podle původní veduty J. Houfnagela z roku 1613, rám je místy lehce poškrábaný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Veronika Psotková
(1981)
Esence
Položka č.: 226Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:45
litografie, 2021, 35 x 49 cm, sign. Veronika Psotková 2021, č. 21/70
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jacek K. Zielinsky
(1943)
Torzo
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:44
mezzotinta, 1982, 29,5 x 19,5 cm, sign. PD Jacek K. Zielinsky 1982, č. 40/50, na papíře skrny, pravý dolní kraj ohnutý
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Herec, který kdysi hrával Romea
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:43
dřevoryt, 34,5 x 24 cm, sign. PD Seydl, levý dolní roh ohnutý, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ramon Moscardó
(1953)
Na Karlově mostě
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:41
kombinovaná technika, papír, 46 x 61 cm, sign. PD Moscardó, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Gift to Beatles
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2024 18:40
tisk, koláž, 2013, 77 x 110 cm, sign. vzadu, adjustováno v plexiskle, č. 7
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO