Emil Sedláček
(1909-1993)
Zimní nálada
No.: 282758Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:26
olej, karton, 1934, 36 x 42 cm, sign. LD Sedláček 34, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. Cutta
Current price: 350 CZK (15 €)
Emil Sedláček
(1909-1993)
Jezírko
No.: 282759Auction price: 350 CZK (15 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:28
olej, karton, 1939, 35 x 41 cm, sign. PD Sedláček 39, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the private disciple of prof. Cutta
Current price: 350 CZK (15 €)
Mareš
Řeka Chrudimka
No.: 282760Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:30
olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Vlk
Letní krajina
No.: 282761Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:32
Current price: 400 CZK (17 €)
Vlk
Pohled do kraje
No.: 282762Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:34
Current price: 400 CZK (17 €)
Theodor David
(1848-1915)
Středozemí
No.: 282763Auction price: 1.300 CZK (55 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:36
olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Horská scenérie
No.: 282764Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:38
olej, karton, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 900 CZK (38 €)
Al. Židlický
Kachny nad rybníkem
No.: 282765Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:40
tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Al. Židlický
Lesní potok
No.: 282766Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:42
tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 400 CZK (17 €)
Alois Fišárek
(1906-1980)
Dvě krávy na pastvě
No.: 282767Auction price: 5.500 CZK (230 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:44
olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of J. Nejedly at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Association of Fine Artists, SVU in Brno and The Group of Moravian-Silesian Fine Artists
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Aleš Kublák
Obrázek 45
No.: 282768Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:46
olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Aleš Kublák
Obrázek 49
No.: 282769Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 22. 10. 2024 15:48
olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)