-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Žebráci
Položka č.: 282334Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:38
lept, 13,3 x 9,8 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1971
Položka č.: 282335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:40
tuš, papír, 9,5 x 15 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Hrad Pecka
Položka č.: 282336Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:42
litografie, 10,5 x 16,1 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1949
Položka č.: 282337Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:44
litografie, 1948, 14,5 x 10 cm, monogr. PD na kameni CB, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Milenci
Položka č.: 282338Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:46
litografie, 13,5 x 9,5 cm, sign. PD CBouda, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
PF 1967
Položka č.: 282339Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:48
litografie, 1966, 9,5 x 16,5 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Dívka
Položka č.: 282340Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:50
litografie, 18,8 x 11 cm, sign. PD KSvolinský, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Milenci
Položka č.: 282341Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:52
litografie, 1971, 17 x 6 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dagmar Berková
(1922-2002)
Závodník a dívka s balónky
Položka č.: 282342Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:54
litografie, 1971, 17,7 x 7,2 cm, sign. DU Dagmar Berková 71, přeložený papír, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, žákyně prof. F. Muziky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednárik
(1938)
Exlibris
Položka č.: 282343Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:56
lept, 1998, 12,8 x 8,2 cm, sign. PD L. Bednárik 98, č. 72/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leo Bednárik
(1938)
Exlibris
Položka č.: 282344Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 14:58
lept, 14,9 x 9,8 cm, sign. PD L. Bednárik, č. 98/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Nekolný
Na koupališti
Položka č.: 282345Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:00
pero, papír, 1960, 26 x 19 cm, sign. PD Nekolný Václ., Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milada Kazdová
(1911-2001)
Dívka
Položka č.: 282346Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:02
litografie, 11,5 x 7,2 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Ostrovní, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Otava
(1950)
Motýli
Položka č.: 282347Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:04
lept, 1986, 10,7 x 19,3 cm, sign. PD Jan Otava 1986, č. 47/150, Antikvariát Ostrovní, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emanuel Ranný
(1943)
Pole
Položka č.: 282348Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:06
suchá jehla, 14,8 x11,5 cm, sign. DU Emm. Ranný, č. 4/30, Antikvariát Ostrovní, studium na ŠUŘ v Brně, člen sdružení Q, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Ondrušková - Wünschová
(1940)
Dívka
Položka č.: 282349Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:08
litografie, 2006, 22,2 x 12,6 cm, sign. PD J. Ondrušková - Wünschová 06, č. 16/60, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Junek
(1913-1976)
PF 1973
Položka č.: 282350Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:10
litografie, 1972, 19,5 x 19 cm, sign. PD V. Junek 72, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Otakar Štáfl
(1884-1945)
Kozorožec
Položka č.: 282351Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:12
dřevoryt, 13,9 x 9,3 cm, sign. PD O. Štáfl, Antikvariát Ostrovní, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Pukl
(1896-1970)
Středomořská vesnička
Položka č.: 282352Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:14
dřevoryt, 13,7 x 11,6 cm, sign. PD Vl. Pukl, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Mlýn
Položka č.: 282353Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:16
lept, 1988, 13,7 x 9,2 cm, sign. PD J. Pileček 88, č. 110/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Ostrovy
Položka č.: 282354Vyvolávací cena: 550 CZK (23 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:18
lept, 13,7 x 11,8 cm, sign. DU J. Pileček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 550 CZK (23 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Srdce
Položka č.: 282355Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:20
lept, 1990, 10 x 7,3 cm, sign. PD J. Pileček 90, č. 3/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Orel
Položka č.: 282356Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:22
lept, 1986, 7,7 x 4,8 cm, sign. PD J. Pileček 86, č. 23/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Nakladatelství Bonaventura 1990 - 2000
Položka č.: 282357Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:24
lept, 2000, 14,5 x 9,4 cm, sign. PD J. Pileček 2000, č. 101/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jindřich Pileček
(1944-2002)
Obraz
Položka č.: 282358Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:26
lept, 1994, 12,6 x 10 cm, sign. PD J. Pileček 94, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. K. Svolinského, člen SČUG Hollar a UVU
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Švanda Dudák
Položka č.: 282359Vyvolávací cena: 190 CZK (8 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:28
kolorovaná litografie, 17 x 27 cm, sign. DU AMoravec, č. 17/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 190 CZK (8 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
U rybníčku
Položka č.: 282360Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:30
kolorovaná litografie, 1986, 17,5 x 24 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Sáně
Položka č.: 282361Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:32
kolorovaná litografie, 17 x 24 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Pohřební průvod
Položka č.: 282362Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:34
suchá jehla, 9,8 x 13 cm, sign. PD AMoravec, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Muzikanti
Položka č.: 282363Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:36
kolorovaná litografie, 17,5 x 23,5 cm, sign. DU AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Odpočinek
Položka č.: 282364Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 31. 07. 2024 15:38
kolorovaná litografie, 1981, 17 x 23,5 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Na saních
Položka č.: 282365Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:00
kolorovaná litografie, 1982, 17 x 24 cm, sign. LD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Koně
Položka č.: 282366Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:02
kolorovaná litografie, 1947, 13 x 24,5 cm, sign. PD AMoravec 47, č. 41/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Dívka v šátku
Položka č.: 282367Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:04
litografie, 17 x 13,5 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Toaleta
Položka č.: 282368Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:06
kolorovaný dřevoryt, 9,8 x 8 cm, sign. PD AMoravec, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Akt
Položka č.: 282369Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:08
litografie, 1983, 19,5 x 13,2 cm, sign. PD KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Akt
Položka č.: 282370Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:10
litografie, 1983, 19,6 x 12,9 cm, sign. DU KBeneš 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Beneš
(1932-2021)
Praha stověžatá
Položka č.: 282371Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:12
litografie, 1974, 17,7 x 13,5 cm, sign. PD Karel Beneš 74, č. 102/150, drobné skvrny na papíře, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Závodní automobil Mercedes
Položka č.: 282372Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:14
litografie, 2009, 12,9 x 21,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, č. 6/100, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Ptáček
(1965)
Dvouplošník
Položka č.: 282373Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:16
litografie, 2009, 19,9 x 14 cm, sign. PD Petr Ptáček 2009, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Petr Ptáček
(1965)
Avia B.H1
Položka č.: 282374Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:18
litografie, 2006, 11,8 x 20,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2006, č. 66/80, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID6**0 Historie příhozu
-
Olga Vychodilová
(1949)
Appolinaire
Položka č.: 282375Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:20
lept, 15,7 x 10 cm, sign DU Olga Vychodilová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře a J. Mikuly na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Portrét dívky
Položka č.: 282376Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:22
lept, 15 x 6,3 cm, sign. PD K. Šafář, č. 45/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Plachetnice
Položka č.: 282377Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:24
lept, 15,1 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 92/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Tvář
Položka č.: 282378Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:26
dřevoryt, 12,7 x 6 cm, sign. PD K. Šafář, č. 177/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Dívka s krystaly
Položka č.: 282379Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:28
lept, 13 x 8,9 cm, sign. PD Kábrt, č. 29/60, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Kábrt
(1920-1989)
Stařena
Položka č.: 282380Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:30
lept, 1983, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Kábrt 83, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. F. Kysely a J. Bendy na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tavík František Šimon
(1877-1942)
Slovák
Položka č.: 282381Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:32
měkký kryt, 10,5 x 8,3 cm, sign. PD T.F. Šimon, Antikvariát Ostrovní, žák prof. M. Pirnera na AVU v Praze, člen SČUG Hollar, SVU Mánes, Société du Salon d'Automne a Salon National des Beaux Arts
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Ptáček
Položka č.: 282382Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:34
linoryt, 8,8 x 9,1 cm, sign. PD L. Jiřincová, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Loďky
Položka č.: 282383Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 14:36
litografie, 9,8 x 14,2 cm, sign. PD V. Sivko, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Bratislavě
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO