• Marek Rozehnal

    (1982)

    Žabí figura

    Položka č.: 282265

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:21

    kombinovaná technika (akryl, centropen, pastel, lakováno matným syntet. lakem), modelářská dýha potažená plátnem, 2023, 59,5 x 39,5 cm, monogr. PD R, sign. na zadní straně Rozehnal, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Sitte

    (1888-1951)

    Venkovská chalupa

    Položka č.: 282266

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:24

    olej, karton, 47 x 67 cm, sign. PD Jindř. Sitte, rám, původní adjustace, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Štindl

    Než nastaly JZD

    Položka č.: 282267

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:28

    olej, plátno, 1952, 37,5 x 92 cm, sign. PD F. Šindl 1952, rám, PD popsáno, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Zamazal

    (1899-1971)

    Na pasece

    Položka č.: 282268

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:33

    olej, plátno, 1954, 63 x 75 cm, sign. LD Josef Zamazal 1954, napínací rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, J. Štursy a V. Nechleby na AVU v Praze, člen KVU Aleč, SČVU Brno ad.

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Antonín Zázvorka

    (1894-1980)

    Chlapec

    Položka č.: 282269

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 18. 07. 2024 18:34

    olejová tempera, karton, 17,5 x 17,5 cm, monogr. PD JZ, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kankán

    Položka č.: 282270

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:00

    serigrafie, 1976, 10,2 x 41,1 cm, značeno LD v tisku Aborn, Vstupenka na výstavu, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Otakárek Papilio machaon L.

    Položka č.: 282271

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:05

    litografie, 13 x 12, 8 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Babočka Namphalis antiopa L.

    Položka č.: 282272

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:04

    litografie, 12, 3 x 12, 3 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/200, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Hlína

    (1910-1983)

    Babočka vrbová a Perleťovec

    Položka č.: 282273

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:03

    litografie, 20, 2 x 12, 1 cm, sign. PD J. Hlína, č. 67/201, mírně pokrčený a zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Houra

    (1933-2006)

    Dáma s květinou

    Položka č.: 282274

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:06

    linoryt, 1998, 13, 4 x 9, 1 cm, sign. DU M. Houra, č. 99/100, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. C. Boudy, K. Lidického a M. Salcmana na PedF UK tamtéž, člen SČUG Hollar a skupiny Dialog

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Pole v zimě

    Položka č.: 282275

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:18

    suchá jehla, 10, 8 x 7, 7 cm, sign. PD V. Komárek, č. 40/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Housle

    Položka č.: 282276

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:17

    suchá jehla, 9, 8 x 6, 8 cm, sign. PD V. Komárek, č. 44/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Komárek

    (1928-2002)

    Stromky

    Položka č.: 282277

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 15. 07. 2024 18:16

    suchá jehla, 11, 7 x 7, 3 cm, sign. PD V. Komárek, č. 41/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook