PF 1984
Položka č.: 282406Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:22
litografie, 1983, 19,2 x 9,2 cm, sign. PD Liesler 83, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Petr Strnad
(1935-2020)
Vyšehrad
Položka č.: 282407Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:24
litografie, 1991, 16,6 x 20,2 cm, sign. PD P. Strnad 91, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Naďa Rappensbergerová
Dívka se svící
Položka č.: 282408Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:26
litografie, 7,2 x 10 cm, sign. PD NRappensbergerová, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Pradlena
Položka č.: 282409Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:28
lept, 1927, 12,2 x 8,8 cm, sign. PD Petr Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Souboj
Položka č.: 282410Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:30
litografie, 15,5 x 26 cm, PD značeno na kameni P. Dillinger, Antikvariát Ostrovní, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
16x Exlibris
Položka č.: 282411Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 01. 08. 2024 15:32
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)