• Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Krajina s rybníkem

    Položka č.: 275174

    Vyvolávací cena: 3.400 CZK (142 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:20

    olej, karton, 1982, 50 x 70 cm, sign. LD Straka 82, rám, lehce zvlněný karton, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 3.400 CZK (142 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Torza těl

    Položka č.: 275175

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:22

    kom. technika, karton, 47 x 64 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    V Litoměřicích

    Položka č.: 275176

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:24

    olej, plátno, 1954, 69 x 100 cm, sign. PD Straka 64, plátno místy poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Přemysl Straka

    (1926-2003)

    Motiv ze Středohoří

    Položka č.: 275177

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:26

    akryl, sololit, 62 x 82 cm, rám, Antikvariát Ostrovní, člen UVU Teplice

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Chalupy

    Položka č.: 277307

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:28

    tužka, papír, 18 x 28 cm, sign. PD MHolý, rám, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Libuše Voříšková

    (1944-1998)

    Předjaří

    Položka č.: 277453

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:30

    vytíraná čínská tempera, papír, 1985, 28,5 x 28,5 cm, sign. DU L. Voříšková 85, rám, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Hans Tiburtius

    (1892-1958)

    Ulička

    Položka č.: 278996

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:32

    lept, 12,2 x 8 cm, sign. PD Hans Tiburtius, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Adolf Oswald Erich

    (1883-1946)

    Na promenádě

    Položka č.: 278997

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:34

    litografie, 29 x 22,5 cm, sign. PD O A Erich, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Zwinger Dresden

    Položka č.: 278998

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:36

    lept, 19,5 x 28 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Schönlaterngasse in Wien

    Položka č.: 278999

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:38

    lept, 1912, 16,2 x 12 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Čadek

    (1898-?)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 279025

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:40

    olej, překližka, 50 x 71 cm, sign. PD Boh. Čadek, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Cesta lesem

    Položka č.: 279027

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:42

    olej, plátno, 44 x 55 cm, rám, plátno místy poškozeno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Charvát

    (1885-1947)

    Zimní krajina

    Položka č.: 279165

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:44

    olej, plátno, karton, 1926, 31 x 38 cm, sign. LD Charvát 26, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav H. Struna

    (1899-1980)

    Ráno na Lipně

    Položka č.: 279173

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:46

    olej, plátno, 45 x 85 cm, sign. PD L.H. Struna, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ferdiš Duša

    (1888-1958)

    Strom

    Položka č.: 279178

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 22. 10. 2024 14:48

    pastel, papír, 46 x 58 cm, sign. PD FDuša, Antikvariát Ostrovní, žák M. Slevogta, člen Koliby, obce umělecké tvorby na Moravě, SČUG Hollar, Skupiny výtvarných umělců v Brně, Umělecké besedy v Praze, Bloku výtvarných umělců, Svazu čs. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook