Břevnov Na Kocourkách
Položka č.: 722Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:39
akvarel, tuš, běloba, papír, 1960, 21,5 x 30 cm, sign. LD B. Mládek 1960, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Dudák
Položka č.: 723Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:40
akvarel, tuš, papír, 36 x 30 cm, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Tváře
Položka č.: 724Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:41
štětcová malba tuší, papír, 1964, 66 x 51 cm, sign. LD Chrís 64, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Vydra
Položka č.: 725Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:42
monotyp, 51,5 x 38 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo tisk mírně púokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná
Podzimní krajina
Položka č.: 726Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:43
olej, plátno, 47 x 66 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Květina
Položka č.: 727Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:44
pastel, papír, 30 x 30 cm, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Eiger
Položka č.: 728Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:45
olej, sololit, 50 x 40,5 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Dlážděná
Dvě černošky
Položka č.: 729Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:46
akryl, plátno, 50 x 60 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Babička
Položka č.: 730Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:47
uhel, papír, 58 x 38,5 cm, sign. LN, rám, drobné fleky na papíře v horní části, pasparta mírně zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Voják
Položka č.: 731Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:48
olej, sololit, 1981, 18 x 17 cm, sign. LN HV 81, rám, Antikvariát Dlážděná
Monolog
Položka č.: 732Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 14:49
tuš, akvarel, ruční papír, 58,5 x 41,5 cm, sign . PD, rám, pasparta mírně zažloutlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Barvy lesa
Položka č.: 946Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:23
olej, sololit, 29,5 x 23,5 cm, sign. LD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní
Postavy
Položka č.: 959Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:36
akvarel, papír, 55 x 32 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní
Gruß aus Toledo
Položka č.: 960Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 27. 09. 2024 18:37
lept, 18,3 x 14,7 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Ostrovní