-
Neznámý autor
Oranžové auto II.
No.: 1282Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:02
digitální fotografie, 29 x 38 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Oranžové auto I.
No.: 1281Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:01
digitální fotografie, 29 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Hasičské auto
No.: 1280Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:00
digitální fotografie, 28,5 x 37,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Staré Hasičské auto
No.: 1279Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:59
digitální fotografie, 29 x 37 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Červené nákladní auto I.
No.: 1278Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:58
digitální fotografie, 28,5 x 39,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
Neznámý autor
Řeka u zámku
No.: 1269Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:49
akvarel, tužka, papír, 20 x 30,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Kytice
No.: 1263Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:22
olej, pátno, 41,5 x 32 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Neznámý autor
Mlýn
No.: 1238Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:21
tempera, papír, 48 x 68 cm, rám, při okrajích dírky od špendlíku , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Stavení
No.: 1324Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:20
akvarel, papír, 25 x 34 cm, rám, mírně zašpiněné kresba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 101 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID3**8 History of bids
-
Neznámý autor
Žena v kožichu
No.: 1326Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:19
olej, karton, 42,5 x 31,5 cm, rám, malba zašpiněna, rám poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 202 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Podzimní lesní krajina s potokem
No.: 1273Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 10:18
akryl, plátno, 43 x 48 cm, napínací rám, LN mírně promáčklé plátno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Věž
No.: 216851Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2024 18:14
lept, 8,6 x 11,4 cm, sign. PD, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Ze starého města
No.: 250719Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2024 18:13
lept, 23,4 x 17,5 cm, pasparta, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Alpská krajina
No.: 282102Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 06. 2024 18:12
kolorovaná litografie, 16,5 x 22,9 cm, skvrny na papíře, v pravém dolním rohu mírně poškozený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
U lesa
No.: 250701Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:30
olej, karton, 21 x 29 cm, rám, poškozeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Portrét dívky s květinou ve vlasech
No.: 260098Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:29
olej, karton, 32,3 x 26,3 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Křížová cesta
No.: 274418Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:28
olej, plátno, 50,5 x 70,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena
No.: 282052Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:27
olej, karton, 2006, 57 x 84 cm, rám, PF 2007, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Žena v kavárně
No.: 282053Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 06. 2024 18:26
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neznámý autor
Náměstí s pomníkem
No.: 135707Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 21. 05. 2024 18:14
watercolour, drawing ink, paper, 26,7 x 35,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID3**1 History of bids
-
Neznámý autor
Portrait
No.: 281478Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 05. 2024 19:23
watercolor, paper, 48,5 x 34,5 cm, frame
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
-
Neznámý autor
Ležící Helena
No.: 281156Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 19:00
lept, 6,8 x 12,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Německá vesnice
No.: 281157Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:59
mědirytina, 8 x 12 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
-
Neznámý autor
Havíři
No.: 281158Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2024 18:58
tužka, papír, 28,3 x 20 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID2**7 History of bids
-
Neznámý autor
Neuberg
No.: 280929Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 02. 2024 19:24
olej, plátno, 1976, 34,5 x 50 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pár v krojích
No.: 280904Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 27. 02. 2024 18:26
akvarel, tužka, papír, 29,5 x 21 cm, na zadní straně popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
-
Neznámý autor
Kluk a pes (Ex Libris Otakar Fikari)
No.: 269736Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 07. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 7,6 x 5,1 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**4 History of bids
-
Neznámý autor
Dům v Číně
No.: 234076Auction price: 80 CZK (4 €)
AUCTION IS TERMINATED: 06. 02. 2024 18:14
dřevoryt, 19,3 x 23,5 cm, v papíru malá dírka, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 80 CZK (4 €)
Last auctioneer: ID4**9 History of bids
-
Neznámý autor
Portrét manželů
No.: 246266Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 31. 01. 2024 18:13
2x fotografie, 37,5 x 27,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
-
Neznámý autor
Pták ohnivák
No.: 277174Auction price: 250 CZK (11 €)
AUCTION IS TERMINATED: 10. 01. 2024 21:32
olej, překližka, 18,8 x 15,3 cm, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 250 CZK (11 €)
Last auctioneer: ID8**9 History of bids