Mísa s ovocem
No.: 1038Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 17:17
pastel, kombinovaná technika, lepenka, 17,5 x 21,5 cm, rám
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID8**2 History of bids
No.: 974Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:13
olej, sololit, 42,5 x 56 cm
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Stavení
No.: 972Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 09. 12. 2022 16:11
suchá jehla, 17 x 14,5 cm, rám
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Holy Family
No.: 113Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 08. 12. 2022 15:00
oil, wood, 78,5 x 64,5 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.600 CZK (109 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
Royaume de Bohéme, Marqui sat de Modarie, et Silesie Autrichienne
No.: 1Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 14:02
kolorovaná ocelorytina, 17,7 x 23,4 cm, na okrajích papír zažloutlý a u spodního okraje ušpiněn, v levém horním rohu papír na několika místech perforován (nezsahuje do tisku), Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
Námořní bitva
No.: 25Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 11. 2022 15:50
japonský dřevoryt, 35,5 x 70 cm, značeno LD, papír na dvou místech přeložen a podlepen, po okrajích místy lehce natržen, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: ID8**1 History of bids
Ohníček II. ročník
No.: 556Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
kniha, 25 svázaných čísel z let 1951 až 1952, propagandistické obálky, pevná převazba, 397s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**2 History of bids
Deník
No.: 554Auction price: 300 CZK (13 €)
kniha, 19,5 x 13 cm, ručně psaný deník, r. 1862, původní pevná vazba se zlaceným ražením, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Extirpation of Ukrainians in Poland
No.: 551Auction price: 500 CZK (21 €)
sešit, čb. fotografie, anglický text, vyd. The Central Executive Committee of the Representantives of Ukrainian Refugee Organisations in Czechoslovakia, Prague, 1930, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Album nálepek Solo
No.: 543Auction price: 2.000 CZK (84 €)
album, 22 x 30 cm, cca. 1400 výročních samolepet firmy Solo Lipník a Sušice, album obsahuje nálepky mnoha témat a žánrů, např: dílo M. Alše, Varšavská smlouva, pražské restaurace a hospody, Dějiny umění, pravěk, spisovatelé, doprava, Zoo Praha, letadla aj., pův. clpl. album, dobrý stav, Provenance: …
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Balíček hracích karet
No.: 540Auction price: 700 CZK (30 €)
32 x tisk, papír, 10,5 x 6 cm, hrací karty z tiskárny Jana Rittera v Sirkové ulici v Praze
Current price: 700 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID7**6 History of bids
Balíček hracích karet
No.: 539Auction price: 700 CZK (30 €)
Current price: 700 CZK (30 €)
Zlatá kniha grad hotelu Šroubek v Praze
No.: 488Auction price: 1.200 CZK (50 €)
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Pohlednice s podobiznami Vítězslava Nováka a Leoše Janáčka
No.: 612Auction price: 300 CZK (13 €)
3 x bromografie Vítězslava Nováka, 2 x bromografie Leoše Janáčka, 14 x 8,5 cm
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: ID3**6 History of bids
St. Johann
No.: 813Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:07
mědiryt, 16 x 10 cm, pasparta
Current price: 100 CZK (5 €)
Stojící ženský akt
No.: 807Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 13:01
uhel, papír, karton, 64 x 35 cm
Current price: 500 CZK (21 €)
Psací sada
No.: 796Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2022 12:50
., Psací sada, 6 ks, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.200 CZK (134 €)
Last auctioneer: ID7**3 History of bids
Madonna and Child
No.: 144Auction price: 18.000 CZK (750 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 09. 2022 15:00
polychrome wooden sculpture, 39 x 11 x 6 cm, a wooden box is part of the work, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 18.000 CZK (750 €)
Modrý traktor
No.: 1320Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:40
Current price: 1 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
Zelený traktor VI.
No.: 1319Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:39
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor V.
No.: 1318Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:38
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor IV.
No.: 1317Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:37
Current price: 1 CZK (1 €)
Žlutý traktor
No.: 1316Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:36
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor III.
No.: 1315Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:35
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor II.
No.: 1314Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:34
Current price: 1 CZK (1 €)
Zelený traktor I.
No.: 1313Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:33
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor IV.
No.: 1312Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:32
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor III.
No.: 1311Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:31
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor II.
No.: 1310Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:30
Current price: 1 CZK (1 €)
Červený traktor I.
No.: 1309Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 03. 2023 11:29
Current price: 1 CZK (1 €)