• Tomáš Hřivnáč

    Na všechny strany

    Položka č.: 391

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    suchá jehla, 2000, 48 x 48 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2000, rám, autorský tisk

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Jiří Vavřina

    Malý ptáčník/Malá ptáčnice

    Položka č.: 390

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    2x olej, lepenka, 1986, 20 x 20/20 x 20 cm, oba signovány dole Vavřina 86, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • František Gross

    (1909-1985)

    Paříž

    Položka č.: 389

    litografie, 1946, 15,3 x 10 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    U stolu

    Položka č.: 388

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    oleo-monotyp, 1945, 25,5 x 17,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, na zadní straně popsáno autorem: oleo-monotyp, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

  • Věra Venclová

    Cyklisti

    Položka č.: 387

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    olej, deska, 2000, 33 x 24 cm, sign. PD Věra V. 2000, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Václav Trefil

    (1906-1989)

    Lední hokej

    Položka č.: 386

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

  • Helena Wernischová

    Položka č.: 385

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    olej, plátno, 1992, 100 x 81 cm, sign. LD Wernischová 1992, rám, na malbě místy drobná krakeláž, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných …

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

  • Chava Pressburger

    Položka č.: 384

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Eva Šlachtová

    (1929-2014)

    Dvě luny

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)

    akvarel, pastel, papír, 66 x 49,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)

  • Bohumír Bob Hochman

    Prchlivá hvězda

    Položka č.: 382

    špachtlová a štětcová technika, plátno, 2025, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2025, napínací rám, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově

    Z cyklu Labyrint světa a ráj srdce

    Položka č.: 381

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    akvarel, běloba, papír, 51 x 43,5 cm, rám, cyklus ilustrací k labyrint světa a ráj srdce, rám lehce odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Ugo Gangheri

    Savorgnano del torre

    Položka č.: 380

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. vzadu, rám, vzadu věnování

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Patrik Saudek

    (1968)

    OH! Pop Art!

    Položka č.: 379

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    olej, akryl, plátno, 2026, 50 x 42 cm, sign. PD Saudek 26, vzadu autorsky popsáno

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

  • Jiří Načeradský

    Venuše geometrická

    Položka č.: 51

    Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.667 €)

    akryl, uhel, plátno, 1981, 96 x 130 cm, sign. PD 81 Načeradský, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k …

    Aktuální cena: 160.000 CZK (6.667 €)

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Abstraktní krajina

    Položka č.: 57

    Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)

    Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Kompozice II

    Položka č.: 56

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)

    akvarel, kvaš, papír, 1990, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Novák 1990

    Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Položka č.: 55

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    akvarel, kvaš, papír, 1990, 58,5 x 42 cm, sign. DU V. Novák 90

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Vladimír Novák

    (1947-2024)

    Velká červená díra

    Položka č.: 54

    akvarel, kvaš, papír, 2008, 58 x 41 cm, sign. NU V. Novák 08, vzadu věnování

  • Ivan Ouhel

    (1945-2021)

    Tři klacky

    Položka č.: 53

    olej, akvarel, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 08, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy

  • Vladimír Komárek

    Pieta

    Položka č.: 337

    lept, 1970, 36,5 x 49 cm, sign. DU VKomárek 70, č. 37/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Položka č.: 336

    lept, 1965, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Komárek 65, č. 16/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Housle

    Položka č.: 335

    lept, 33,5 x 44,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 6/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Vladimír Komárek

    Skříň

    Položka č.: 334

    lept, 1977, 44 x 31 cm, sign. PD VKomárek 77, č. 13/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU

  • Zdeněk Mézl

    Zatčení kulturisty na Mostecku

    Položka č.: 333

    dřevoryt, 41 x 31,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova

  • Václav Kiml

    (1928-2001)

    Položka č.: 332

    litografie, 1981, 40 x 30 cm, sign. PD V. Kiml 81, č. 51/85, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes

  • Karel Oberthor

    Slévárna

    Položka č.: 331

    litografie, 36 x 47 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Zdeněk Raiser

    (1935-2025)

    František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól

    Položka č.: 378

  • Luboš Vetengl

    (1988)

    Tanečnice Terez

    Položka č.: 377

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    olej, plátno, 2022, 50 x 30 cm, sign. PD Vetengl 22, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Tomáš Řízek

    (1963)

    Lidská koule

    Položka č.: 376

    Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.292 €)

    tempera, sololit, 2025, 35 x 24 cm, sign. DU T. Řízek, rám

    Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)

  • Dan Trantina

    Dvojice

    Položka č.: 375

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    akryl, papír, 2011, 29 x 42 cm, sign. PD D 011, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)