Tomáš Hřivnáč
Na všechny strany
Položka č.: 391Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
suchá jehla, 2000, 48 x 48 cm, sign. PD Tomáš Hřivnáč 2000, rám, autorský tisk
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Jiří Vavřina
Malý ptáčník/Malá ptáčnice
Položka č.: 390Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
2x olej, lepenka, 1986, 20 x 20/20 x 20 cm, oba signovány dole Vavřina 86, rám, na zadní straně štítek Galerie Dílo s popisem a razítko ČFVU, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole uměleckých řemesel v Brně
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
František Gross
(1909-1985)
Paříž
Položka č.: 389Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
litografie, 1946, 15,3 x 10 cm, sign. PD F. Gross 46, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kysely na UMPRUM v Praze, člen Skupiny 42, UB, SČUG Hollar a Radar
Andrej Bělocvětov
(1923-1997)
U stolu
Položka č.: 388Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
oleo-monotyp, 1945, 25,5 x 17,5 cm, sign. LN Belocvetov 45, rám, na zadní straně popsáno autorem: oleo-monotyp, Antikvariát Dlážděná, žák J. Solara na Státní grafické škole v Praze, prof. V. Rady a E. Mináře na AVU tamtéž, člen skupiny Máj
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Věra Venclová
Cyklisti
Položka č.: 387Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
olej, deska, 2000, 33 x 24 cm, sign. PD Věra V. 2000, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Václav Trefil
(1906-1989)
Lední hokej
Položka č.: 386Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Helena Wernischová
Položka č.: 385Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
olej, plátno, 1992, 100 x 81 cm, sign. LD Wernischová 1992, rám, na malbě místy drobná krakeláž, Antikvariát Dlážděná, studium na Střední uměleckoprůmyslové škole v Karlových Varech, soukromá žákyně C. Boudy, členka Syndikátu výtvarných umělců, Asociace volné grafiky a Sdružení pražských výtvarných …
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Chava Pressburger
Položka č.: 384Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Dvě luny
Položka č.: 383Vyvolávací cena: 4.800 CZK (200 €)
akvarel, pastel, papír, 66 x 49,5 cm, sign. PD Eva Šlachtová, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 4.800 CZK (200 €)
Bohumír Bob Hochman
Prchlivá hvězda
Položka č.: 382Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
špachtlová a štětcová technika, plátno, 2025, 30 x 24 cm, sign. PD Bob H 2025, napínací rám, autor ve své charakteristické práci slučuje zájem o kaligrafii a surrealismus, na zadní straně značeno autorským razítkem a popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák A. Zetové na SUPŠ v Turnově
Z cyklu Labyrint světa a ráj srdce
Položka č.: 381Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
akvarel, běloba, papír, 51 x 43,5 cm, rám, cyklus ilustrací k labyrint světa a ráj srdce, rám lehce odřený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Ugo Gangheri
Savorgnano del torre
Položka č.: 380Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
olej, plátno, 60 x 70 cm, sign. vzadu, rám, vzadu věnování
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Patrik Saudek
(1968)
OH! Pop Art!
Položka č.: 379Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
olej, akryl, plátno, 2026, 50 x 42 cm, sign. PD Saudek 26, vzadu autorsky popsáno
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Jiří Načeradský
Venuše geometrická
Položka č.: 51Vyvolávací cena: 160.000 CZK (6.667 €)
akryl, uhel, plátno, 1981, 96 x 130 cm, sign. PD 81 Načeradský, námět ženy v různých podobenstvích se prolíná celým Načeradského dílem. Vedle realistických vyobrazení podle fotografií překvapoval Načeradský zpodobením žen jako agresivních kudlanek anebo naopak Venuší hodných úcty a zbožštění. Sám k …
Aktuální cena: 160.000 CZK (6.667 €)
Patrik Hábl
(1975)
Abstraktní krajina
Položka č.: 57Vyvolávací cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Aktuální cena: 48.000 CZK (2.000 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Kompozice II
Položka č.: 56Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, kvaš, papír, 1990, 59,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Novák 1990
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Položka č.: 55Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
akvarel, kvaš, papír, 1990, 58,5 x 42 cm, sign. DU V. Novák 90
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Vladimír Novák
(1947-2024)
Velká červená díra
Položka č.: 54Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
akvarel, kvaš, papír, 2008, 58 x 41 cm, sign. NU V. Novák 08, vzadu věnování
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Tři klacky
Položka č.: 53Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
olej, akvarel, papír, 2008, 70 x 50 cm, sign. PD I. Ouhel 08, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Vladimír Komárek
Pieta
Položka č.: 337Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1970, 36,5 x 49 cm, sign. DU VKomárek 70, č. 37/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Položka č.: 336Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1965, 26,5 x 41,5 cm, sign. PD V. Komárek 65, č. 16/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Housle
Položka č.: 335Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 33,5 x 44,5 cm, sign. DU VKomárek, č. 6/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Vladimír Komárek
Skříň
Položka č.: 334Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
lept, 1977, 44 x 31 cm, sign. PD VKomárek 77, č. 13/50, žák prof. K. Mináře na AVU v Praze a K. Štipla na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar a SČVU
Zdeněk Mézl
Zatčení kulturisty na Mostecku
Položka č.: 333Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
dřevoryt, 41 x 31,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Václav Kiml
(1928-2001)
Položka č.: 332Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
litografie, 1981, 40 x 30 cm, sign. PD V. Kiml 81, č. 51/85, žák prof. J. Baucha na VŠUP v Praze a E. Filly na AVU v Praze, člen skupiny Etapa a SVU Mánes
Karel Oberthor
Slévárna
Položka č.: 331Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
litografie, 36 x 47 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Zdeněk Raiser
(1935-2025)
František Běhounek a generál Nobile míjejí severní pól
Položka č.: 378Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Luboš Vetengl
(1988)
Tanečnice Terez
Položka č.: 377Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
olej, plátno, 2022, 50 x 30 cm, sign. PD Vetengl 22, žák prof. Jiřího Lindovského na AVU v Praze, malíř, kreslíř a grafik, který se ve své tvorbě zabývá především tématem smrti, pohřebními rituály, opuštěnou krajinou a tichou atmosférou hřbitovní architektury
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Tomáš Řízek
(1963)
Lidská koule
Položka č.: 376Vyvolávací cena: 31.000 CZK (1.292 €)
tempera, sololit, 2025, 35 x 24 cm, sign. DU T. Řízek, rám
Aktuální cena: 31.000 CZK (1.292 €)
Dan Trantina
Dvojice
Položka č.: 375Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)
akryl, papír, 2011, 29 x 42 cm, sign. PD D 011, žák prof. Načeradského na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)