-
Jaroslav Valečka
(1972)
Pouštění draka
Položka č.: 39Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:07
litografie, 76 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 44/50, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Pak těsto vyválej, na tenké pruhy, dozadu nekoukej, na věrné druhy
Položka č.: 38Vyvolávací cena: 65.000 CZK (2.709 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:03
olej, plátno, 2021, 120 x 100 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 65.000 CZK (2.709 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
Odhadní cena: 70 000 - 90 000 CZK
-
MICL
(1969)
Stará Praha
Položka č.: 36Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:02
olej, plátno, 2023, 60,5 x 45,5 cm, sign. PD Micl 23, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Silvestr
Položka č.: 32Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 19:01
litografie, 2009, 50 x 70 cm, sign. PD J. Valečka, č. 128/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID5**0 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílé molo
Položka č.: 33Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:59
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Balvany
Položka č.: 29Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:57
litografie, 2009, 46 x 63 cm, sign. PD J. Valečka, č. 31/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 850 CZK (36 €)
Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Červený kouř
Položka č.: 28Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:56
litografie, 2011, 29 x 53 cm, sign. PD J. Valečka, č. 43/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Měsíc nad městem
Položka č.: 25Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:54
litografie, 2013, 20 x 34 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Jezero
Položka č.: 24Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:53
litografie, 2009, 42 x 57 cm, sign. PD J. Valečka, autorský tisk, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Starý a nový sen
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.042 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:51
olej, plátno, 2024, 60 x 90 cm, sign. PD MICL 24, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 25.000 CZK (1.042 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Mariahilfe
Položka č.: 21Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:50
giclée tisk, papír, 2023, 45 x 64 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 5.200 CZK (217 €)
Poslední dražitel: ID3**7 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Bílá voda
Položka č.: 20Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:49
giclée tisk, papír, 2023, 64,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 28/29, součástí dražené položky je i autorkou signovaná kniha Bílá voda s ilustracemi Jaromíra 99
Aktuální cena: 4.200 CZK (175 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Léčebna
Položka č.: 17Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:46
giclée tisk, papír, 2023, 63,5 x 45 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír 99
(1963)
Kaple
Položka č.: 15Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:44
giclée tisk, papír, 2023, 45,5 x 64,5 cm, sign. PD Jaromír 99, č. 3/29, ilustrace ke knize Kateřiny Tučkové Bílá voda
Aktuální cena: 4.600 CZK (192 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Lukáš Miffek
(1978)
Do jogurtu
Položka č.: 14Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:43
litografie, 2008, 48,2 x 32,5 cm, sign. PD Lukáš Miffek 08, č. 29/100, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID4**1 Historie příhozu
-
Karel Jerie
(1977)
Pokušení a Extáze
Položka č.: 13Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:42
litografie, 2021, sign. PD JERIE 2021, č. 64/70, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Nokturno
Položka č.: 7Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:36
litografie, 34,5 x 15,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Závrať
Položka č.: 6Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:35
litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka, č. 11/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Přítelkyně
Položka č.: 5Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:34
litografie, 2007, 50,3 x 31,6 cm, sign. PD J. Valečka, č. 6/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: ID6**2 Historie příhozu
-
Jaroslav Valečka
(1972)
Bílá noc
Položka č.: 4Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:33
litografie, 2006, 27 x 32,5 cm, sign. PD J. Valečka 2006, č. 21/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
MICL
(1969)
Labuť a tele
Položka č.: 1Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 19. 09. 2024 18:30
litografie, 40 x 60 cm, sign. PD Micl 12, č. 60/100, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
-
Zuzana Mináčová
(1931)
Jana Matulová - baletka
Položka č.: 690Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:07
čb. fotografie, 1988, 28 x 38 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Mináčová
(1931)
Sylvia Turbová
Položka č.: 689Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:06
čb. fotografie, 1965, 38 x 28 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Mináčová
(1931)
Sylvia Turbová
Položka č.: 688Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:05
čb. fotografie, 1965, 38 x 28 cm, monogr. PD Z.M., rám, Antikvariát Ostrovní, studium na Střední škole uměleckého průmyslu v Bratislavě
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Koupání
Položka č.: 687Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:04
suchá jehla, 1927, 24 x 19 cm, sign. DU Ed. Milén, rám, č. 39/50, na zadní straně štítek s popisem (dílo bylo vystaveno na brněnské výstavě), Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eduard Milén
(1891-1976)
Žena v přírodě
Položka č.: 686Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:03
litografie, 61 x 43 cm, sign. PD Ed. Milén , rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, J.Schikanedera, M. Švabinského, člen Skupiny výtvarných umělců v Brně, spoluzakladatel SČVU, SČUG Hollar
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Na zahrádce
Položka č.: 685Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:02
tempera, papír, 1960, 59,7 x 40,6 cm, sign. PD Jana 60, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Podzim
Položka č.: 684Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:01
akvarel, věloba, tuš, papír, 1960, 60 x 84,5 cm, sign. PD Jana 60, při okrajích mírně poškozeno, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Míčková
(1940-2020)
Krávy na pastvě
Položka č.: 683Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 14:00
olej, papír, 18,8 x 41,8 cm, Antikvariát Dlážděná, rozená Krahulíková, žákyně prof. A. Paderlíka a V. Sychry na AVU v Praze
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Micl
(1969)
Dva sloni nad hladinou
Položka č.: 682Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2024 13:59
litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 68/69, absolvent pražské AVU, žák prof. J. Načeradského, prof. K. Nepraše a prof. J. Davida, člen skupiny Natvrdlí a Luxsus
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO