-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Zimní nálada
Položka č.: 282758Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:26
olej, karton, 1934, 36 x 42 cm, sign. LD Sedláček 34, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Sedláček
(1909-1993)
Jezírko
Položka č.: 282759Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:28
olej, karton, 1939, 35 x 41 cm, sign. PD Sedláček 39, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák prof. Čutty
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mareš
Řeka Chrudimka
Položka č.: 282760Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:30
olej, karton, 1937, 48 x 69 cm, sign. PD Mareš, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlk
Letní krajina
Položka č.: 282761Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:32
olej, sololit, 27 x 37 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vlk
Pohled do kraje
Položka č.: 282762Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:34
olej, sololit, 27 x 34 cm, sign. PD Vlk, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Theodor David
(1848-1915)
Středozemí
Položka č.: 282763Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:36
olej, plátno, 27 x 41 cm, sign. PD Th. David, rám, vzadu na blind rámu značka Lefranc & Cie, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeněk Nemastil
(1879-1942)
Horská scenérie
Položka č.: 282764Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:38
olej, karton, 26 x 37 cm, sign. PD Zd. Nemastil, rám, na rámu oděrky, malba lehce zašpiněná, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Al. Židlický
Kachny nad rybníkem
Položka č.: 282765Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:40
tužka, papír, 1960, 29,5 x 42 cm, sign. LD Židlický 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Al. Židlický
Lesní potok
Položka č.: 282766Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:42
tužka, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD Židlický Al. 60, rám, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Fišárek
(1906-1980)
Dvě krávy na pastvě
Položka č.: 282767Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:44
olej, plátno, 63 x 80 cm, sign. PD Al. Fišárek, rám, restaurováno, Antikvariát Ostrovní, žák J. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Mánes, Skupiny výtvarných umělců v Brně a Skupiny moravskoslezských výtvarníků
Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Obrázek 45
Položka č.: 282768Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:46
olej, akryl, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LD AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Aleš Kublák
(1945)
Obrázek 49
Položka č.: 282769Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 22. 10. 2024 15:48
olej, plátno, 2024, 30 x 30 cm, monogr. LN AK 24, vzadu popsáno, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO