Milan Entler
(1948-2018)
Boží muka
No.: 282302Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:13
litografie, 13,3 x 17,3 cm, sign. PD Milan Entler , č. 21/100, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary School of Fine Arts in Prague
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Kavan
Za volantem
No.: 282303Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:23
lept, 1982, 19 x 12,2 cm, sign. DU Jan Kavam 82, č. 85/200, DU slepotiskové razítko, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, disciple of prof. A. Strnadel, J. Trnka and Z. Sklenar
Current price: 500 CZK (21 €)
No.: 282304Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:31
lept, 7 x 8,5 cm, sign. PD nečitelně, LD slepotiskové razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Hommage a Antonín Strnadel
No.: 282305Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:30
dřevoryt, 25,5 x 14,5 cm, sign. PD A. Strnadel, č. 32/50, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Snopy na poli
No.: 282306Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:36
litografie, 1942, 31,5 x 40,5 cm, sign. PD Alois Pitrmann 1942, autorský tisk, the disciple of prof. J. Loukota and J. Obrovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, prof. Matejcek and J. Mukarovsky at The Faculty of Philosophy - Charles University in Prague
Current price: 250 CZK (11 €)
Soňa Schwarzová
Pohřeb
No.: 282307Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:41
lept, akvatinta, 1987, 28,7 x 22,3 cm, sign. PD S. Schwarzová 87, autorský tisk, při horním okraji lehce zašpiněný papír
Current price: 300 CZK (13 €)
Soňa Schwarzová
V nemocnici
No.: 282308Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:40
lept, akvatinta, 1982, 28 x 21,5 cm, sign. PD Soňa Schwarzová 82, autorský tisk, na zadní straně popis autorky, lehce zašpiněný a pokrčený papír
Current price: 300 CZK (13 €)
Soňa Schwarzová
Interiér II. (Z cyklu Bohnice - léčebna)
No.: 282309Auction price: 250 CZK (11 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:39
lept, akvatinta, 1982, 24,5 x 32 cm, sign. PD S. Schwarzová 82, autorský tisk, v rozích mimo tisk mírně zažloutlý papír
Current price: 250 CZK (11 €)
Soňa Schwarzová
Spící žena
No.: 282310Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 16. 07. 2024 18:42
olej, plátno, 27,2 x 34,2 cm, chybí blindrám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)
Ladislav Vlodek
(1907-1996)
U bar baru
No.: 282311Auction price: 200 CZK (9 €)
Planned termination: 17. 07. 2024 19:07
uhel, papír, 21,7 x 15,4 cm, sign. PD L. Vlodek, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Zahrada na jaře
No.: 282312Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:17
olej, lepenka, 23 x 34 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
L. Sidon?
Na řece
No.: 282313Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:23
olej, dřevo, 66 x 51 cm, sign. PD L. Sidon (?), rám, signatura setřená, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Alena Štiková
(1929-2000)
Navečer u rybníka
No.: 282314Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 18. 07. 2024 18:27
akvarel, papír, 1969, 31,5 x 47 cm, sign. LD Alena Štiková 69, autorka je dcerou grafika Karla Štiky (*1898) , Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 600 CZK (25 €)