-
Martin Toul
(1983)
Cyklista (z cyklu Obzory)
Položka č.: 58Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:57
tuš, tempera, karton, 2022, 42 x 59,4 cm, značeno PD matto
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 59Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 02. 10. 2024 18:58
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
K. H. Bitstein
Zátiší
Položka č.: 266208Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:00
olej, karton, 39,5 x 84 cm, sign. PD K. H. Bitstein 4/95, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Diviš
Kytice ve džbáně
Položka č.: 282044Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:01
olej, plátno, 74 x 61 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Birgít Fonager
Dívka s květy
Položka č.: 281797Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:02
olej, plátno, 40,5 x 30 cm, sign. PD B. Fonager, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
R. H. Hickmann
Zátiší s kyticí
Položka č.: 247086Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:03
kvaš, papír, 1944, 39,7 x 49,7 cm, sign. PD R. Hickmann XI. X. 44, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Karel Janovský
(1869-1931)
Kytice
Položka č.: 282045Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:04
olej, karton, 50 x 70 cm, sign. LD Janovský, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Konečný
(1907-1989)
Kytice
Položka č.: 282028Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:05
olej, plátno, 41 x 33 cm, sign. LD Jos Konečný, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Süssera na Škole uměleckých řemesel v Brně a prof O. Nejedlého a V. Nechleby na AVU v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
Odhadní cena: 20 000 - 25 000 CZK
-
M. Kousal
Červené květiny ve váze
Položka č.: 136586Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:06
tempera, papír, 61 x 42,7 cm, lehce otřepené okraje, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Z. Kučera
Váza s květinami
Položka č.: 282047Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:07
olej, karton, 1973, 55 x 43 cm, sign. PD Z. Kučera 73, rám, krakelovaná malba, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Melichárek
(1910-1985)
Hyacint
Položka č.: 282048Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:08
olej, karton, 1943, 38 x 26,5 cm, sign. PD Melichárek 43 a na zadní straně, rám, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice ve váze
Položka č.: 282050Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:09
olej, malířská lepenka, 70 x 50 cm, sign. PD nečitelně, lepenka zvlněná působeném vlhkosti, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Kytice
Položka č.: 282051Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:10
olej, sololit, 41 x 33 cm, sign. PD nečitelně, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Zátiší s vázou a bílými květinami
Položka č.: 269739Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:11
tempera, papír, 51 x 41,8 cm, sign. PD K. Oberthor, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Orlík
(1920-1995)
Zátiší s ovocem
Položka č.: 281808Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:12
olej, malířská lepenka, 1957, 42 x 68 cm, sign. LD J. Orlík 57, studoval na filozofické fakultě v Brně, kde působil jako asistent Vincence Makovského, Antikvariát Dlážděná, studium na Masarykově univerzitě v Brně, zakládající člen Jesenické výtvarné skupiny
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID6**6 Historie příhozu
-
František Sadovský
(1909-1992)
Kytice
Položka č.: 281352Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:13
olejová tempera, karton, 62 x 44 cm, sign. PD Franta Sadovský, rám, PD věnování autora, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Tři slunečnice
Položka č.: 282714Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:14
akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 62,5 x 45,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282713Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:15
akvarel, kvaš, tuš, zlato, papír, 1985, 59,5 x 48,5 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Šolc
(1905-1994)
Kytice
Položka č.: 282712Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:16
akvarel, kvaš, tuš, papír, 1985, 65,5 x 45 cm, sign. PD Josef Šolc 85, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Toman
(1921-?)
Květiny ve váze
Položka č.: 282715Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:17
olej, sololit, 1957, 51 x 33 cm, sign. PD K. Toman 57, rám, Studoval malířství u J. Holečka aj. Kaplického na VŠUP v Praze (1949). Věnoval se především krajinomalbě, působil v Kroměříži., na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Emil Wänke
(1901-?)
Zátiší s kyticí a jablky
Položka č.: 282060Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:18
tempera, uhel, karton, 1934, 50 x 28,5 cm, sign. PD Emil Wänke 34, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Brömseho, J. Obrovského, F. Thieleho, J. J. Loukoty a K. Krattnera na AVU v Praze, E. Dítěte na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Antonín Zázvorka
(1894-1980)
Zátíší s kyticí a šálkem
Položka č.: 281483Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:19
olej, plátno, 1941, 50,5 x 69,5 cm, monogr. PN JZ 41, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Juraj Čorňák
Kompozice
Položka č.: 282716Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:20
tempera, papír, 41,5 x 44 cm, monogr. PD J.Čo, rám, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Magdalena Konečná
(1936-2008)
Rogi Akuols (Portrét Igora Slouky)
Položka č.: 282717Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:21
tempera, malířská lepenka, 1996, 50 x 35 cm, sign. PD M. Konečná 96, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Slíže na VŠUP v Praze, poté soukromé studium u prof. Silovského
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Dívka II.
Položka č.: 202683Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:22
lept, suchá jehla, 40 x 30 cm, sign. PD Alena Laufrová, 45/50, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Laufrová
(1952)
Okna
Položka č.: 270593Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:23
lept, 16,8 x 10,8 cm, sign. PD Alena Laufrová, 80/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Z. Sklenáře, E. Weidlicha a J. Anderleho na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Mžyk
(1944)
Jeseníky
Položka č.: 180278Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:24
serigrafie, 1980, 43 x 30,6 cm, sign. PD Mžyk Josef 1980, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Tittelbacha a L. Čepeláka na AVU v Praze, poté prof. O. Debré na École des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar a Nového sdružení pražských umělců
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Pitřík
(1959)
Kompozice II.
Položka č.: 282719Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:25
olej, sololit, 54,5 x 80 cm, sign. DU Přemysl Pitřík 19, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Přemysl Pitřík
(1959)
Kompozice I.
Položka č.: 282718Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:26
olej, sololit, 57,5 x 80 cm, sign. DU Přemysl Pitřík 19, Antikvariát Dlážděná, studium na uměleckoprůmyslové škole v Brně, žák prof. F. Jiroudka a J. Karmazína na AVU v Praze, člen SVUT Brno a Volného sdružení moravských výtvarníků
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marek Rozehnal
(1982)
Františka
Položka č.: 282720Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:27
kombinovaná technika, karton, 52 x 39 cm, sign. PD Rozehnal, rám, Antikvariát Dlážděná, soukromé studium u Josefa Pajase, poté žák Jitky Svobodové na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO