• Toyohara Chikanobu

    (1838-1912)

    Ikebana

    Položka č.: 531

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:28

    dřevořez, 35,7 x 23,9 cm, nalepeno na červený papír, lehce poškozeno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Cyril Chramosta

    (1908-1990)

    Bruslení

    Položka č.: 532

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:29

    litografie, 1984, 14,5 x 37,7 cm, sign. PD Chramosta 84, č. 28/50, PD věnování, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívčí akt

    Položka č.: 533

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:30

    suchá jehla, 9,8 x 7,7 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ptáčci

    Položka č.: 534

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:31

    suchá jehla, 6,4 x 4,1 cm, monogr. PD, pasparta, v jednom místě v horní části drobná skvrna (mimo tisk), pasparta zašlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dva linoryty

    Položka č.: 535

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:32

    2x linoryt, 7 x 9,3 - 2,5 x 3 cm, oba sign. PD Ota Janeček, místy mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt

    Položka č.: 536

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:33

    suchá jehla, 17,7 x 11,5 cm, sign. PD Ota Janeček, č. 3/30, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívčí tvář

    Položka č.: 537

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:34

    suchá jehla, 17,2 x 11,2 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, č. 14/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Ilustrace k básni Kašmírový šál

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:35

    suchá jehla, 18,8 x 9,4 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 539

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:36

    linoryt, 40,5 x 23,8 cm, sign. PD Ota Janeček, rám (nezaskleno), č. 11/100, grafika mírně poškozená, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Sedící dívčí akt

    Položka č.: 540

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:37

    litografie, 31 x 22 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 46/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Stojící dívčí akt

    Položka č.: 541

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:38

    linoryt, 36 x 27 cm, sign. PD Ota Janeček, pasparta, grafika i pasparta mírně zašlé, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Akt se skloňenou hlavou

    Položka č.: 542

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:39

    litografie, 44 x 26,4 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 12/39, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ota Janeček

    (1919-1996)

    Dívka

    Položka č.: 543

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:40

    linoryt, 41,5 x 30 cm, sign. PD Ota Janeček, rám, č. 27/50, mírně zažloutlý papír, grafika vybledlá, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Pavel Janouškovec

    (1961)

    Podzim v zahradě

    Položka č.: 544

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:41

    akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. K. Jelínek

    Karlův most

    Položka č.: 545

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:42

    olej, lepenka, 35,5 x 34 cm, sign. PD J.K. Jelínek, rám, plátno lehce zvlněno

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Jíra

    (1929-2005)

    Kůň

    Položka č.: 546

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (59 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:43

    serigrafie, 1984, 10, 2 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Mináře, M. Holého, O. Nejedlého a V. Rady na AVU v Praze, spoluzakladatel skupiny M 57, člen Nové skupiny

    Aktuální cena: 1.400 CZK (59 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Hlava ženy III

    Položka č.: 547

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:44

    litografie, 16 x 10,5 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka

    Položka č.: 548

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:45

    litografie, 13 x 8,4 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Kristus. Báseň Josefa Hrubého

    Položka č.: 549

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:46

    serigrafie, 11,4 x 8,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka a měsíc

    Položka č.: 550

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:47

    cerografie, 15,4 x 14 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ploštice

    Položka č.: 551

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:48

    litografie, 5,5 x 8,3 cm, sign. DU L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Všecek smutek světa

    Položka č.: 552

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:49

    litografie, 14,5 x 13 cm, sign. DU L.Jiřincová, V paspartě, vloženo v deskách z pevného papíru., grafický list k úmrtí básníka Jaroslava Seiferta., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a …

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Tvář

    Položka č.: 553

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:50

    lept, 14 x 9 cm, sign. DU L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Tvor, Kytka (konvolut dvou grafik)

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:51

    lept, litografie, 7,2 x 4, 9,5 x 5 cm, sign. DU L.Jiřincová,.sign,. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dívka s květy ve vlasech

    Položka č.: 555

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:52

    litografie, 15,4 x 14 cm, sign. LD L.Jiřincová, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Lastura

    Položka č.: 556

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:53

    lept, 1984, 14, 5 x 11, 5 cm, sign.PD L. Jiřincová, PF 1984, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Ve větru

    Položka č.: 557

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:54

    lept, 10 x 5,5 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Král

    Položka č.: 558

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:55

    lept, 11,5 x 7 cm, sign. PD L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Dáma s vějířem

    Položka č.: 559

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (46 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:56

    litografie, 21 x 15,5 cm, sign. PD L.Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.100 CZK (46 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludmila Jiřincová

    (1912-1994)

    Milenci

    Položka č.: 560

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 27. 09. 2024 11:57

    litografie, 18, 5 x 12, 5 cm, sign. DU L. Jiřincová, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook