-
Andrea Rybárová
(1960)
Jinoch
Položka č.: 180059Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:28
olejový pastel, email, karton, 48,5 x 68,5 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Drahoslav Šolta
(1960)
Na samotě u lesa
Položka č.: 282721Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:29
akryl, plátno, 80 x 90 cm, sign. PD Šolta, na zadní straně značeno autorským razítkem, klínový rám, Drahoslav Šolta je malíř a grafik narozený 25.3.1960 v Hranicích na Moravě. Od roku 1989 žije ve Španělsku. Maluje rozměrná akrylová plátna s náměty zátiší, interiérů, krajin a městských motivů. Jeho…
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Pocta Marii
Položka č.: 244853Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:30
litografie, 2010, 48,5 x 70,5 cm, sign. PD Jana Truksová 2010, 13028, mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Saturnovy hrátky
Položka č.: 217967Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:31
litografie, 2006, 39 x 49 cm, sign. PD J. Truksová 2006, 16558, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Strach
Položka č.: 263707Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:32
litografie, 1993, 38 x 48,5 cm, sign. PD Jana Truksová 1993, 27/35, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205084Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:33
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205082Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:34
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Vrba
Bez názvu
Položka č.: 205081Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:35
olej, váleček, papír, 42 x 29,5 cm, sign. LD J. Vrba, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole V. Hollara
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Čapek
Pražské Jezulátko
Položka č.: 124649Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:36
litografie, 1993, 18,1 x 12,2 cm, sign. PD Čapek 93, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milan Entler
(1948)
Pražské náměstí se studnou
Položka č.: 235177Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:37
litografie, 15,3 x 14,5 cm, sign. PD Milan Entler, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Josef Kašpar
(1915-1997)
Stromovka
Položka č.: 280434Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:38
lept, 1953, 20 x 26 cm, sign. PD L. J. Kašpar 1953, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze, prof. J. Bendy na UMPRUM, prof V. Nechleby na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
V. Kopecký
Praha u Daliborky
Položka č.: 257794Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:39
sítotisk, 1943, 20 x 14,5 cm, sign. PD Kopecký V., zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimír Koutský
(1919-1973)
Karlovy Vary II.
Položka č.: 280920Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:40
kombinovaný hlubotisk, 1970, 37 x 47 cm, sign. PD V. Koutský 1970, pasparta bez skla, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze, soukromé studium
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Leischnerová
(1937)
Zima
Položka č.: 251004Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:41
litografie, 1982, 19,6 x 14,8 cm, sign. PD Jana Leischnerová 82, 41/140, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Lubomír Manda
(1953)
Strahovský klášter
Položka č.: 257853Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:42
lept, 2000, 14,9 x 9,7 cm, sign. PD Manda 2000, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Stará Praha - Dvorek na Ovocném trhu č. 5
Položka č.: 257758Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:43
lept, 19,6 x 18,8 cm, sign. PD Maran, bývalá část univerzity, zažloutlý papír, v levé části na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Gustav Maran
(1886-1983)
Pražský hrad
Položka č.: 211117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:44
lept, 19,5 x 29,5 cm, značeno PD S. G. Maran, pokrčený papír, pasparta nalepena na papíře, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Moravec
(1899-1987)
Zvíkov
Položka č.: 274517Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:45
lept, 1932, 23 x 28 cm, sign. PD A. Moravec, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Němec
(1886-1972)
Rábí od severu
Položka č.: 124288Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:46
lept - novotisk, 1924/1989, 16x 19,6 cm, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Karla Nováka
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Strahovský kostel II.
Položka č.: 268902Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:47
litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Strahovský kostel
Položka č.: 268901Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:48
litografie, 1958, 29 x 37 cm, sign. DU K. Oberthor 58, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
Podvečer v Písnici
Položka č.: 268900Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:49
litografie, 1956, 33 x 43 cm, sign. PD K. Oberthor 56, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Oberthor
(1921-1996)
V Písnici
Položka č.: 268899Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:50
suchá jehla, 1954, 32 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor 54, pasparta bez skla, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Rambousek
(1895-1976)
Praha
Položka č.: 282722Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:51
litografie, 21,5 x 29 cm, sign. PD Jan Rambousek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Preislera, M. Švabinského a V. Nechleby, spoluzakladatel Umělecké besedy, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Teodor Rotrekl
(1923-2004)
Chrám Matky Boží před Týnem
Položka č.: 282723Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:52
litografie, 1968, 26 x 13,5 cm, sign. PD Rotrekl, rám, č. 109/150, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Nováka na VŠUP v Praze, člen Uměleckě besedy, spoluzakladatel skupiny Radar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Šetelík
(1881-1955)
Kutná hora
Položka č.: 257857Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:53
litografie, 20,2 x 15,7 cm, značeno LD na kameni Jaroslav Šetelík, Antikvariát Dlážděná, žák E. K. Lišky na UMPRUM, prof. R. Ottenfelda na AVU v Praze, člen UB a Krasoumné jednoty
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID7**4 Historie příhozu
-
Pavel Šimon
(1920-1958)
Radnice v Brně
Položka č.: 257710Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 10. 2024 18:54
akvatinta, 20 x 14 cm, sign. PD Pavel Šimon, autorský tisk, žák prof. V. Pukla, F. T. Šimona a A. Pelce na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Altmann
(1942)
V+W - na shledanou v lepších časech
Položka č.: 280174Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:00
dřevořez, 17,5 x 27,5 cm, sign. PU Jiří Altmann, rám, slepotisková ratítka Hommage á V+W, Amicus, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Tittelbacha, Součka a Silovského na AVU v Praze
Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Andrej Augustín
(1964)
Nožičky jako salámik
Položka č.: 280308Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:01
serigrafie, 1994, 40 x 24,5 cm, sign. PD Andrej Augustín 1994, rám, 47/76, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Karel Černý
(1910-1960)
Milenci
Položka č.: 282724Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)
Plánované ukončení: 08. 10. 2024 18:02
litografie, 1960, 52,2 x 41,2 cm, č. 139/200, mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO