Tereza Kohoutová

(1975)

  • Tereza Kohoutová

    (1975)

    Vila

    No.: 70

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 25. 06. 2024 16:09

    akryl, plátno, 2015, 53 x 53 cm, sign. zezadu Kohoutová

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)