• Miloslav Polcar

    (1947)

    Spirála

    Položka č.: 245885

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:27

    tisk, 16,7 x 12,3 cm, sign. PD Polcar, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Sklenáře a V. Menšíka na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, člen Asociace volné grafiky

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • F. Purghart

    Lesní cesta

    Položka č.: 258453

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:28

    tužka, papír, 1925, 12 x 17,5 cm, sign. PD F. P 25, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jana Reinerová

    (1946)

    Zasněžené domy

    Položka č.: 249519

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:29

    litografie, 14,5 x 17,4 cm, sign. PD jana Reinerová, č. 118/160, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Sutera a Stanulise na École des Beaux Arts v Ženevě

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Rittstein

    (1949)

    Lahkým krokom

    Položka č.: 249510

    Vyvolávací cena: 220 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:30

    tisk, plakát, formát A2 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SOŠV v Praze, žák prof. A. Paderlíka na AVU tamtéž, spoluzakladatel Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen uměleckého sdružení Nová skupina a SVU Mánes

    Aktuální cena: 220 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • R. Rybníček

    Jezero v lese

    Položka č.: 240799

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:31

    olej, plátno, 48,5 x 68 cm, sign. PD R. Rybníček, rám, rám poškozen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Joska Skalník

    (1948)

    Situace s podpisem autora

    Položka č.: 260920

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:32

    tisk, plakát, formát A1 cm, DU sign. Joska Skalník, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Bláhy na SUPŠ v Praze, člen skupiny Otevřený dialog, Artfórum a Jazzové sekce

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kompozice III

    Položka č.: 255316

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:33

    lept, kombinovaná technika, papír, 29 x 34,4 cm, sign PD B. Soukup, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Boris Soukup

    (1932-1984)

    Kompozice II

    Položka č.: 255315

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:34

    lept, kombinovaná technika, papír, 27,7 x 25,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • J. Stárko

    (?)

    Krajina

    Položka č.: 259049

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:35

    olej, plátno, 50 x 60 cm, sign PD J. Stárko, lehce poškozen, malá dírka v plátně, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Silnice

    Položka č.: 259181

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:36

    pastel, papír, 49,5 x 65 cm, sign. PD L. Stejskal, při okrajích lehce pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    V podhůří

    Položka č.: 259151

    Vyvolávací cena: 230 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:37

    lavírovaná kresba tuší, 38 x 51 cm, sign. LD L. Stejskal, vzadu popsáno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 230 CZK (10 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Svolinský

    (1896-1986)

    Strach

    Položka č.: 245877

    Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:38

    barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 450 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Šindelářová

    Země mého srdce

    Položka č.: 246294

    Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:39

    litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 10/16, PD mimo tisk drobně zašpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Štefka

    Schůzka

    Položka č.: 275813

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:40

    kvaš, papír, 1989, 29,8 x 20,9 cm, sign. PDŠtefka 89, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Jindřich Štreit

    Položka č.: 254197

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:41

    tisk, plakát, 83 x 52 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Fotografie

    Položka č.: 254193

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:42

    tisk, plakát, 63 x 84 cm, při okraji mimo tisk pomuchlaný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Mezinárodní rok seniorů 1999

    Položka č.: 254192

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:43

    tisk, plakát, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Štreit

    (1946)

    Zabavené fotografie

    Položka č.: 257382

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:44

    tisk, plakát, 1999, formát A1 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. L. Ruska, Z. Přikryla, L. Jalůvky a J.Jemelkové na PedF UP v Olomouci, člen sdružení Q, Spolku olomouckých výtvarníků, Aktivu volné fotografie při Pražském domě fotografie, UB

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1983)

    Praga Caput Regni (kovolut 9 ocelorytin)

    Položka č.: 282553

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2024 17:45

    9 x ocelorytina, 9 x (17 x 8,5) cm, V původním obalu, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • G. Bergman

    Jing jang

    Položka č.: 242447

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:00

    dřevoryt, 1965, 6,8 x 4,5 cm, sign. DU G. Bergman, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Aigrt Bergström

    Francouz

    Položka č.: 242713

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:01

    tisk, 1938, 16,5 x 10 cm, značeno PD , papír uprostřed přeložen jako přání: na levé straně papíru: za uměním a technikou do nového roku 1938. Adolf Stehno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925-2010)

    Ptáček

    Položka č.: 277170

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:02

    dřevoryt, 1980, 8 x 7 cm, sign. PD Olga Čechová, č. 72/100, ex libris Dana, spodní růžky papíru lehce ohnuty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Ehrlich

    (1886-?)

    Vajíčko ve stojánku

    Položka č.: 222251

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:03

    litografie, 5,8 x 4,3 cm, sign. PD Ehrlich, lehce zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    Položka č.: 229932

    Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:04

    dřevoryt, 4 x 6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Hochschule für Grafik und Buchkunst v Lipsku

    Aktuální cena: 70 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Biskup

    Položka č.: 239035

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:05

    dřevoryt, 10,6 x 5,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Děvčata na procházce

    Položka č.: 239034

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:06

    dřevoryt, 6,2 x 6,3 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Herčík ml.

    (1961)

    Klíč

    Položka č.: 249591

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:07

    lept, 20 x 13,5 cm, sign. PD J. Herčík, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Hegara na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    Položka č.: 270420

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:08

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • W. Holl

    Philip Melancthon

    Položka č.: 246872

    Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:09

    mědirytina, 13 x 10,1 cm, značeno PD W. Holl sct.; LD Albrecht Dürer pinxt., mírně zažloutlý papír, spodní roh na pravé straně s menší šmouhou, levý dolní roh lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 90 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Eduard Klika

    (1929)

    Zpěv organů

    Položka č.: 242388

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 21. 08. 2024 17:10

    dřevoryt, 1972, 31 x 20,7 cm, sign. PD Ed. Klika 72, lehce zažloutlý papír, spodní okraj papíru lehce ušpiněn, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook