• Hugo Theodor Rašín

    (1904-?)

    Portrét dívky

    Položka č.: 278307

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 16:58

    pastel, papír, 45 x 33 cm, sign. PD H. Tredon, lehce ušpiněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neurčený autor

    Nahá dívka

    Položka č.: 278333

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:00

    lept, 1967, 41 x 28 cm, sign. PD, č. 98/100, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Štika

    (1906-1940)

    Tanečnice

    Položka č.: 278515

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:02

    litografie, 1937, 19,1 x 13,5 cm, značeno v desce , papír zažloutlý, na papíru drobné žluté skvrnky, po okrajích papíru stopy od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Obrovského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ladislav Stejskal

    (1910-1983)

    Praha

    Položka č.: 279622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:04

    litografie, 1967, 35 x 50 cm, sign. PD L. Stejskal 67, č. 82/100, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka na ČVUT v Praze a prof. K. Špillara, A. Hofbauera na UMPRUM tamtéž, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Váchal

    (1884-1969)

    PF 1938 Paulusovi

    Položka č.: 280481

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:06

    dřevoryt, 1937, 10,4 x 10,2 cm, Přátelství se sběratelem Vincencem Paulusem udržoval J. Váchal více než 40 let. V průběhu 20. let získal V. Paulus několik váchalových olejů, později se soustředil téměř výhradně na sbírání exlibris. V roce 1936 vydal Paulus Soupis knižních značek J. Váchala v nákladu…

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Ludvík Souček

    (1926-1978)

    Ze Severní Koree

    Položka č.: 280787

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:08

    fotografie, 17 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Windsorský zámek

    Položka č.: 280794

    Vyvolávací cena: 170 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:10

    litografie, 1858, 28,5 x 44,5 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s hnědými skvrnkami v rozích papíru pozůstatky skvrn od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 170 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Fabinger

    (1899-1942)

    Začtený

    Položka č.: 282412

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:12

    bromostříbrná fotografie, 22,5 x 16 cm, původní zvětšenina?, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Olga Čechová

    (1925)

    Kompozice

    Položka č.: 282413

    Vyvolávací cena: 2.600 CZK (109 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:14

    tuš, papír, 1968, 39,3 x 29,3 cm, sign. PD Olga Čechová 86, rám, při okrajích lehce zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. Rossmana a Dillingera na Škole uměleckých řemesel v Brně, prof. K. Svolinského a A. Strnadela na VŠUP v Praze, členka skupiny Trasa, AVU Pra…

    Aktuální cena: 2.600 CZK (109 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Hlaváček

    (1874-1898)

    Rybník v podhůří

    Položka č.: 282414

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:16

    tempera, karton, 1955, 31,5 x 41,5 cm, sign. PD Hlaváček 1955, rám, na rámu drobná poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Novopacký?

    (1821-1908)

    Hory

    Položka č.: 282415

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:18

    tuš, papír, 18,5 x 32 cm, rám, na papíře zažloutlé skvrnky, rám poškozený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdeněk Kudělka

    (1921-1992)

    Tanečnice

    Položka č.: 282416

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:20

    pastel, papír, 1960, 31 x 23 cm, monogr. LN ZK 60, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy a A. Strnadela

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kodeš

    (1946)

    Podpis Jana Kodeše z Davis Cupu 1966

    Položka č.: 282417

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:22

    podpisy na pohlednici, pohlednice s textem a podpisem Jana Kodeše a Jana Kukala z Indie 1966, Jan Kodeš byl jedním z největších tenisových bojovníků sedmdesátých let. Dvakrát za sebou, v letech 1970 a 1971, vyhrál antukové French Open. Nejvíce ho však proslavilo wimbledonské vítězství z roku 1973, …

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Podpisy hokejistů Sparty na pohledu ze Sibiře

    Položka č.: 282418

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:24

    12 x podpis na pohlednici, Kašťák, Adamec a další hokejisté Sparty, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Zátopková

    (1922-2020)

    Podpis Dany Zátopkové a dalších

    Položka č.: 282419

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:26

    12 x podpis, podpisy na gramofonové desce vydané Supraphonem pro Ministerstvo kultury a Československý olympijský výbor, 1976, na desce skladby od B. Smetany, A. Dvořáka, L. Janáčka, J. Suka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Jákl

    Mariánské lázně

    Položka č.: 282420

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:28

    olej, karton, 1963, 33,3 x 49 cm, sign. PD Jákl 63, rám, na rámu oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vrátný?

    Krajina

    Položka č.: 282421

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:30

    olej, plátno, 39,3 x 48,3 cm, sign. PD, při okraji zašpiněno, drobně natržené plátno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Nedomanský

    (1944)

    Fotografie s autogramem

    Položka č.: 282422

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:32

    fotografie, 1975, 12,5 x 9 cm, podpis V. Nedomanského, bývalý československý hokejový útočník který roku 1974 emigroval do Toronta kde nastupoval za tým Toronto Toros, do roku 1983 odehrál 6 sezón v NHL, bellevue photo, odřená horní část, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martina Navrátilová

    (1956)

    Pohlednice s podpisem

    Položka č.: 282423

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:34

    pohlednice, 1973, 9,5 x 14 cm, podepsaná pohlednice Martinou Navrátilovou a Renátou Tomanovou, obě tenistky spolu v roce 1975 získali historicky první vítězství ve Fed Cupu pro ČSSR, pohlednice prošlá poštou, bez výrazného poškození, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Gabriel Štrba

    (1958)

    Mimozemšťan

    Položka č.: 282424

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:36

    lept, 1989, 49,5 x 32 cm, sign. PD G. Štrba 1989, autorský tisk, papír lehce zažloutlý, u horního okraje a dolního rohu papír lehce pokrčen, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • James Baker Pyne

    (1800-1870)

    Nový most ve Windsoru

    Položka č.: 282425

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:38

    litografie, 1858, 30 x 41 cm, značeno PD na kameni J. B. Pyne, mírně zažloutlý papír s několika zahnědlými skvrnkami, LD mimo tisk skvrna od vody, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Kotík

    (1916-2002)

    Sedící žena

    Položka č.: 282426

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (230 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:40

    lept, 9,8 x 6,5 cm, sign. PD J. Kotík, z období Skupiny 42, lehce zažloutlý, zvlněný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Bendy, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy, zakládající člen Skupiny 42

    Aktuální cena: 5.500 CZK (230 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Zdenka Marie Nováková

    (1939)

    Růže s motýlem

    Položka č.: 282427

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:42

    olej, plátno, 1997, 22 x 34 cm, sign. PD Z.M. Nováková 97, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. F. Cubra na FA ČVUT, členka České komory architektů, UVU, Asociace interiérových architektů a JUV

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dana Jandová

    (1930-2014)

    Hlava

    Položka č.: 282428

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:44

    linoryt, 40,3 x 30 cm, sign. DU J. Jandová, č. 5/12, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Vlajka

    Položka č.: 282429

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:46

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 41/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Tereza Kučerová

    (1964)

    Přelet

    Položka č.: 282430

    Vyvolávací cena: 750 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:48

    litografie, 37 x 48 cm, sign. PD Tereza Kučerová, č. 39/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. M. Jágra na VŠUP v Praze, členka Baletní jednotky Křeč

    Aktuální cena: 750 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Roman Karpaš

    (1951)

    Bez názvu

    Položka č.: 282431

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:50

    litografie, 2004, 26,5 x 32 cm, sign. PD Roman Karpaš 2004, č. 2/30, na několika místech mimo tisk ušpiněno od tiskařské barvy, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v P…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Jurík

    (1948-1993)

    Penzion svět III.

    Položka č.: 282432

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:52

    lept, akvatinta, 25,5 x 23 cm, sign. PD Stanislav Jurík 1990, č. 11/30, v horní části při okraji zažloutlý pruh, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Hluboš

    Zasněžená Praha

    Položka č.: 282433

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:54

    lept, 1926, 27,7 x 22 cm, sign. PD , Josef Hluboš patřil mezi české grafiky, který se věnoval především pražským vedutám, které prováděl velmi precizně., levý dolní růžek ohnutý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Kachny na rybníce

    Položka č.: 282434

    Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2024 17:56

    litografie, akvarel, 1959, 11 x 17,5 cm, sign. PD A. Moravec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v …

    Aktuální cena: 250 CZK (11 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook