• J. Pilař

    Podzimní pohled do kraje

    Položka č.: 245558

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:10

    akvarel, papír, 1962, 19,5 x 27,5 cm, sign. PD Pilař 1962, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Slunce mezi mraky

    Položka č.: 254757

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:12

    křída, papír, 1964, 23 x 26,5 cm, sign. LD M. Holý 64, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Povodí Orlice

    Položka č.: 254759

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:14

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39,5 cm, sign. PD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miloslav Holý

    (1897-1974)

    Topolový hájek

    Položka č.: 254760

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:16

    akvarel, pastel, 1969, 26,5 x 39 cm, sign. LD M. Holý 69, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní, žák J. Preislera, V. Bukovace, J. Obrovského a M. Švabinského na AVU v Praze, zakladatel seskupení Ho-Ho-Ko-Ko, člen Umělecké besedy, SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Charles Vondoruš

    (1884-1970)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 254895

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:18

    lept, 1932, 22 x 26,5 cm, sign. PD J.C. Vondrouš, pasparta, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František V. Votruba

    (1895-?)

    Srny

    Položka č.: 255399

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:20

    olej, sololit, 40 x 60 cm, sign. PD F. Votruba, vzadu nalepen autorský štítek, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Trosky

    Položka č.: 260171

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:22

    olej, plátno, 35 x 61 cm, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Stanislav Feikl

    (1883-1933)

    Tání

    Položka č.: 261225

    Vyvolávací cena: 8.500 CZK (355 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:24

    olej, lepenka, 52 x 67 cm, sign. LD feikl, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Nechleby na AVU v Praze, člen Jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 8.500 CZK (355 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

    Odhadní cena: 12 000 - 15 000 Kč CZK

  • Jaroslav Pukl

    (1893-?)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 263081

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:26

    olej, lepenka, 70 x 80 cm, sign. PD Jaroslav Pukl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • K. Frydrych?

    Strom se stavením

    Položka č.: 263812

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:28

    olej, karton, 49,5 x 70,5 cm, sign. PD K. Frydrych?, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Rubeš

    Lesní cesta

    Položka č.: 263823

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:30

    olej, karton, 23 x 16,5 cm, sign. LD Rubeš, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Gola

    (1940-2012)

    Horské nokturno - Jeseníky

    Položka č.: 266048

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:32

    olej, sololit, 2003, 24 x 30 cm, rám, vzadu razítko autora a popsáno, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • František Hodonský

    (1945)

    Lužní krajina

    Položka č.: 267360

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:34

    linoryt, 1981, 9 x 13 cm, sign. PD Hodonský 81, rám, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaromír Stretti - Zamponi

    (1882-1959)

    Z Šumavy

    Položka č.: 267559

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:36

    akvatinta, 36,5 x 32 cm, sign. PD Jarda, značeno LD v desce Jar. Stretti - Zamponi, rám, dole věnování, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní, zakládající člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Strž

    Položka č.: 267766

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:38

    olej, lepenka, 1932, 35 x 29 cm, sign. PD A. Moravec, rám, vzadu popsáno autorem, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Alois Moravec

    (1899-1987)

    Údolí potoka

    Položka č.: 267767

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:40

    olej, lepenka, 1932, 35 x 29 cm, sign. LD A. Moravec 32, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Emil Menčl

    Potok

    Položka č.: 267769

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:42

    olej, plátno, 60 x 80 cm, sign. LD E. Menčl, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Karel Urbánek

    (1924-?)

    Letní krajina

    Položka č.: 267771

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:44

    olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD K. Urbánek, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jindřich Stehlík

    (1905-1991)

    Podzimní krajina

    Položka č.: 267969

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:46

    olej, plátno, sololit, 27 x 63 cm, sign. PD JStehlík, rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Bohumil Pospíšil

    (1914-1996)

    Horská krajina

    Položka č.: 267975

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:48

    olej, karton, 1949, 49 x 59 cm, sign. PD Boh. Pospíšil 49, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • V. Neckář

    Letní louka

    Položka č.: 267976

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:50

    akvarel, papír, 1957, 31 x 43 cm, sign. PD V. Neckář 57, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Neznámý autor

    Horská vesnice

    Položka č.: 267978

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:52

    akvarel, papír, 39 x 28 cm, sign. PD nečitelně, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vilém Šimek

    Léto na vesnici

    Položka č.: 267979

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:54

    olej, karton, 31 x 59 cm, sign. PD V. Šimek, rám, vzadu štítek s popisem, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Miroslav Brotánek

    (1916-1987)

    Staré Labe

    Položka č.: 267990

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:56

    litografie, 43 x 62,5 cm, sign. DU Brotánek Miroslav, rám, autorský tisk, lehce zažloutlý rám, Antikvariát Ostrovní, žák prof. O. Nejedlého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jaroslav Herbst

    (1887-1971)

    Březový háj

    Položka č.: 273785

    Vyvolávací cena: 2.900 CZK (121 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 15:58

    olej, karton, 52 x 41 cm, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.900 CZK (121 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rusňák

    (1911-2001)

    Vesnice

    Položka č.: 273799

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:00

    olej, karton, 15 x 20 cm, sign. LD J. Rusňák, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Vaic

    (1884-1961)

    Břízy

    Položka č.: 273830

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:02

    měkký kryt, 33 x 21 cm, sign. PD Josef Vaic, rám, Antikvariát Ostrovní, studoval u prof. Neuhause v Amsterodamu, Israelse v Haagu a v Paříži

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    Valašská krajina

    Položka č.: 274166

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:04

    dřevoryt, 29,5 x 35 cm, sign. PD LParma, rám, zašpiněný, lehce poškozený papír, Antikvariát Ostrovní, člen Koliby a Moravského sdružení výtvarných umělců

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Pohled do kraje

    Položka č.: 274336

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:06

    olej, sololit, 30 x 39 cm, při okrajích poškozeno, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Vladimír Pitter

    (1922-1993)

    Les za soumraku

    Položka č.: 274338

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 21. 10. 2024 16:08

    olej, sololit, 29,5 x 39,5 cm, sign. PD VPitter, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook